Teknoloji
03.08.2016 - 11:16 | Son Güncelleme: 10.08.2016-11:17

Brezilya’nın Yeni Lideri Belli Oldu

2K ve Firaxis Games, 21 Ekim’de çıkacak olan Sid Meier’s Civilization VI‘da Brezilya’ya II. Pedro’nun liderlik edeceğini duyurdu. 1839 yılında doğan II. Pedro 19. yüzyılda Brezilya ve Uruguay’ı kapsayan bölgelerden oluşan Brezilya İmparatorluğu’nun ikinci ve son lideriydi. Civilization V oyuncuları Brave New Worldgenişleme paketiyle oyuna gelen ve Brezilya’ya liderlik eden II. Pedro’yu şüphesiz ki hatırlamışlardır. […]

Sitene Ekle
Brezilya’nın Yeni Lideri Belli Oldu

2K ve Firaxis Games, 21 Ekim’de çıkacak olan Sid Meier’s Civilization VI‘da Brezilya’ya II. Pedro’nun liderlik edeceğini duyurdu.

1839 yılında doğan II. Pedro 19. yüzyılda Brezilya ve Uruguay’ı kapsayan bölgelerden oluşan Brezilya İmparatorluğu’nun ikinci ve son lideriydi. Civilization V oyuncuları Brave New Worldgenişleme paketiyle oyuna gelen ve Brezilya’ya liderlik eden II. Pedro’yu şüphesiz ki hatırlamışlardır.

Babası tahtı bırakıp Avrupa’ya kaçtıktan sonra beş yaşından itibaren ülkeye hükmetmek için yetiştirilen II. Pedro çocukluğunu yaşamasına izin vermeyen monarşiye karşı kızgın olsa da halkına inanılmaz derecede bağlı oluşuyla tanınmıştır. Brezilya’nın yeni liderinin son videosunu buradan izleyebilirsiniz.


Etiketler: Firaxis Games, Brezilya,
Yorum Yazın
Gönder
Hangisi doğal afet değildir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX