10.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 10.10.2018-1:30 A-A+

BU DİZİDEN İKİ GENÇ STAR ÇIKTI‘Vatanım Sensin’ dizisinin oyuncuları Miray Daner ve Pınar Deniz, yeni sezon yapımlarında başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor. ‘Vatanım Sensin’deki oyunculuklarıyla pek beğenilmişlerdi. Hatta Hilal rolüyle Daner, dünya çapında bir şöhrete kavuşturan kartviziteye ortak olmuştu Leon’la (Boran Kuzum)... ABD’nin reality show ve magazin kanalı E! Entertainment Television’ın düzenlediği ‘En iyi TV Çifti’ anketinden birinci çıkmışlardı. Yani Miray kızımız, Deniz kızımızın bir tık önündeydi. Miray yeni sezona  ‘Bir Litre Gözyaşı’nda Cihan rolüyle  giriş yaptı. İlk bölüm tam oturmamış bir hali vardı. Deniz ise ‘Bir Deli Rüzgar’da Yıldız karakterinde ‘şöhreti yakalamaya çalışan hırslı bir genç kız’ rolüyle yetenekli olduğunu gösterdi. ‘Vatanım Sensin’ sezona iki star adayı çıkardı, bu az rastlanır bir durum...  

ÖYKÜNEN POLİSLER Mİ?

Yine bir polisiye dizimiz oldu, ‘Can Kırıkları’...  İki kadın komiser var; Hande Doğandemir (Leyla Akgün) ve Funda Eryiğit (Zeynep İnan). Biraz ‘Amerikan dizilerinin polisleri’ gibi geldi. Her iki karakterin polis halleri pek bir üzerlerine zorla giydirilmiş gibi... Konu ilginç... Geçmişle bugünün yüzleşmesi, her daim geçerli bir tema olur ve iyi işlenirse takip edilir. Dizi, ilk bölümde bu tarafını bize gösterdi. Uygulayacak ekibin ne yapacağı konusunda, soru işaretleri bulunduğunu belirtmek isterim. Alican Yücesoy (Cihan Karadağ) ve Seçkin Özdemir (Aslan Erçetin) ev ahalisi tarafından beğenildi.

Bu evde oturulabilir mi?

Zeynep, savcı Kerem’le (Özgür Çevik) evli... Bir evleri var, valla pek bir beğendik. Ev ahalisi sordu: “Bir savcı ve bir komiser çift, böyle lüks evde oturabilir mi?” diye.. Sanırım senaryo, böyle bir hayali bizlere sunmuş. 

İMAM ROCKÇI MI?

Ahmet Muhsin Tüzer, ‘rockçı imam’ olarak ün kazandı. Sonra meslekten ihraç edildi. Duyan da kardeşimizin, çılgınca konserler verip, küpeler ve dövmeler eşliğinde ortalığı yıktığını zanneder. Gitar, bas ve davul olunca rock mı oluyor? Kardeşimizin kliplerini izledim. ‘Gece Yolcuları’ kıvamında efendi bir çalımı var ekibin. Müzik aletleri elektrikle çalışınca, sorun oldu sanırım (!)

Etiketler
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.