Pazar

18.09.2011 - 02:30

BU HAFTA SİZE NE GETİRECEK?

Sitene Ekle
Astroloji tüyoları  |  R.Hakan Kırkoğlu Tüm Yazıları »

Özellikle yükselen burcunuzu okumalısınız


İlişkilerimizin, arkadaşlıklarımızın test edileceği günlerdeyiz. Kendi kişisel sınırlarımızı ve sorumluluklarımızı daha iyi göstermek durumundayız. Süregelen beraberlikler ani tepkilerle sallanabilir. Aşırı gurura da dikkat. Başkalarından öğreneceğimiz çok şey var. Nasıl bir tavır sergilediğimiz ve kendimizi nasıl tanımladığımız beraberliklerimizi yapıcı ya da yıkıcı yönde etkileyebilir.

 

KOÇ
Günlük işleri toparlamak ve süregelen işlerinizi düzene koymak açısından hala kullanabileceğiniz imkanlar var. Son zamanlara sizi meşgul eden, hatta yoran işlerden yavaş yavaş kurtulacaksınız. Bu dönemde elle tutulur işlere imza attınız. 23’ünden itibaren özellikle ikili ilişkilerinizin dikkat çektiği yeni bir dönem başlamakta. Başkalarından alacağınız yanıtlara göre hareket edeceksiniz. Kararlarınızı da gözden geçirmek durumundasınız. Yakın beraberlikler, evlilik ve anlaşmalar hayatınıza büyük bir dinamizm getirmekte.

YENGEÇ
Son zamanlarda burcunuzda ilerleyen Mars sizi hem daha girişken, hem de duygusal alanda daha hassas ve savunmacı kılmış olmalı. Bu dönemde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda girişimci davranmış olmalısınız. Önümüzdeki günlerde daha temelli kararlar alabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bu yeni dönemde hem evinizi, hem de işinizi, görevlerinizi ilgilendiren alanlarda can alıcı kararlar söz konusu. İlişkilerinizde objektif, anlayışlı bir tutum izlemelisiniz. Alınganlıkları bir kenara bırakıp hedeflerinize odaklanabilirsiniz.


TERAZİ
Henüz Güneş burcunuza ilerlemedi ancak Venüs sizinle. Bu nedenle pek çok alanda daha umutlu, pozitif ve ilişkilerinizi geliştirebilecek olanaklar elde edebilirsiniz. Çekimser davranmamalı, kötümserlikten çıkmalısınız. Son zamanlarda gerek ailevi gerekse işe ait konularda yoğun biçimde test edildiniz. Şimdi güveniniz yerine gelmekte. Tek başına değil, başkaları ile yapabileceğiniz işlere odaklanmalısınız. Kişisel çekiciliğiniz ve yetenekleriniz sayesinde önemli adımlar atabilir, başkalarını etkileyebilirsiniz.

OĞLAK
Bu dönemde hayata bakış açınızı yenileyen deneyimler geldiği gibi ikili ilişkilerinizde ve ev hayatınızda daha fazla test edildiğinizi söyleyebiliriz. Sizi duygusal açıdan kırılgan kılan durumlar olabileceği gibi başkaları ile uğraşmak durumunda bırakan stresler de söz konusuydu. Önümüzdeki günlerde, özellikle 23’ünden itibaren gerek iş gerekse özel hayatınızda daha kalıcı kararlar verebilirsiniz. Bu dönemde yeni anlaşmalar ve dengeler iş projelerinize yeni bir soluk getirebilir. Bu arada finansal konularda da girişken olmak durumundasınız.

BOĞA
Gücünüzü ve kararlılığınızı sergileyeceğiniz günler yaklaşmakta. Yaratıcı uğraşlar, hayattan keyif alabileceğiniz olanaklar açısından verimli olabilir. Kendinizi ortaya koymaktan zevk alacaksınız. Ancak 19’undan sonraki günlerde iddialaşma,tartışma ve huzursuzluk yaratabilecek gelişmeler de olabilir. Özellikle evde ve ailevi konularda daha yumuşak olmalısınız. Para durumunuzu ya da harcamalarınızı ilgilendiren gelişmeler de sizi test edebilir. Önümüzdeki günlerde işteki değişiklikler açısından enerjinizi yeniden toplamalısınız.

ASLAN
Bu hafta burcunuza ilerleyecek olan Mars size büyük enerjiler ve güçlenen bir irade getirmekte. Ancak bunu nasıl kullanacağınız yine sizin elinizde. Yeni bir işe girişmek ve kendinizi ortaya koymak istiyorsanız, çok daha pozitif koşullar elde edebilirsiniz. Cesaretinizi göstermelisiniz. Ancak özellikle ilişkilerinizde önemli sürtüşmeler varsa, bu kez kendi kendinize düşman yaratacak şekilde sert davranmamalısınız. Aşırı gurur zarar getirebilir. Bu yeni dönemde ilişkilerinizi geliştiren, sizi daha dışadönük kılan çok güzel olanaklar var.

AKREP
Gelecek beklentilerinizi ve iş durumunuzu ilgilendiren konular üzerinde durmaya başladınız. Şimdi bu dönemde mesleki açıdan daha kritik bir test dönemi başlıyor. Mars’ın konumu iş açısından çetin koşullara, sizi daha hırslı ve mücadeleci kılabilecek durumlara işaret ediyor. Çalışıyorsanız, üstlerinizle ilgili işler ya da sizin yükselmek için yapabilecek girişimleriniz dikkat çekebilir. İşsiz olanlar da bu dönemde daha büyük bir çaba içerisinde olabilir. Yine bu dönemde ilişkiler ve evlilik hayatınızı gözden geçirmeye başlayabilirsiniz.

KOVA
Son günlerde sizi zihinsel açıdan meşgul eden ve strese sokan pek çok konu gündeme gelmiş olabilir. Neyse ki bu dönemde kendinizi daha aktif ve pozitif hissedebileceğiniz gelişmeler var. Özellikle ortaklaşa nedenlerin getirdiği yeni imkanları daha iyi değerlendirebilir ve bu arada yabancılarla temas ederek kendinizi geliştirebilirsiniz. Ancak önümüzdeki günlerde yakın ilişkilerinizde ve evlilikte, ortaklıklarda daha esnek ve soğukkanlı davranmanızı gerektiren koşullar var. Kendi kendinize düşman yaratmamaya bakın.

İKİZLER
23’üne kadar zaman alan, dikkat isteyen uğraşlar ve günlük hayatınızda daha pratik olmayı gerektiren çabalar devam ediyor. Son günlerde düşünce düzeyinde, yazdığınız ya da anlattığınız konularda daha kalıcı, daha anlaşılır ve pratik olmaya özen göstermiş olmalısınız. Bu yeni dönemde kendi düşüncelerinizi daha iddialı ve gösterişli ortaya koyabilir hatta kişisel açıdan gururunuzu öne çıkarabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yaratıcı alanda yapabileceğiniz pek çok iş var. Bu arada aşkta ve arkadaşlıklarda da mutlu zamanlar geliyor.

BAŞAK
Güneş ve Merkür hala burcunuzdayken, kendi kişisel projelerinizi ilerletmek için güzel olanaklar bulabilirsiniz. Bu dönemde yeni düşüncelerinizi uygulamaya koymanız zor olmayacak. Daha ümitli ve pozitif davranabilirsiniz. Yeteneklerinizi harekete geçiriyorsunuz. Özellikle 23’ü sonrasında beraberce yapılan işlerden doğan kazançlar ve başkalarından alabileceğiniz destekler var. Para durumunuzu kazançlı hale getirebilecek anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Ancak bu arada gururunuzu ilgilendiren bir konuya dikkat etmelisiniz.

YAY
Son dönemde gösterdiğiniz çabalar gerek işiniz gerekse diğer hedefleriniz açısından sizi belirli bir yere getirmiş olmalı. Bu dönemde geleceğe yönelik beklentilerinizin daha olumluya döndüğünü söyleyebiliriz. Yakın beraberlikler, sosyal açıdan mutlu eden deneyimler hayatınıza pozitif bir tutum getirmekte. Bu hafta hala iş açısından test eden koşullar olsa da, önümüzdeki günlerde daha kararlı ve tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu yeni dönemde yabancılara, yolculuklara ilişkin konularda çok daha gayretli olacaksınız.

BALIK
Son bir aydır başkalarından aldığınız  görüşler sayesinde, kararlarınıza yeni bir yön vermeyi başardınız. Önümüzdeki günlerde sizi daha gayretli ve çalışkan kılan koşullar doğmakta. Hala bu hafta ortaklaşa işlerin önemini sürdürdüğünü görebilirsiniz. Ancak bu arada iş ortamında daha fazla mücadele ve sizi fiziksel açıdan yorabilecek konular olabilir. Bu nedenle bedeninize, sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Stresle alakalı zayıflıklar gündeme gelebilir. Başkalarının kaynaklarından daha çok yararlanabilceksiniz.

©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.