Bu hafta vizyona giren 6 film (8 Eylül 2017)

Türkiye sinemalarında bu hafta 2'si yerli 6 film gösterime girdi. Bu hafta vizyonda hangi filmler var. İşte vizyona giren filmler ve ayrıntıları...

Bu hafta vizyona giren 6 film (8 Eylül 2017)
Gömlek seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalarGömlek özellikle erkeklerin en çok giydiği ve vazgeçemediği kıyafetler arasında yer alır. Gömlek seçerken ilk kural üzerinize oturan gömleği seçmektir. Peki bunun dışında nelere dikkat etmek gerekir, en şık gömleği seçmek için neler yapmak gerekir. Tüm bu soruların cevaplarını birazdan öğreneceksiniz.
Doğum sonrası estetik ameliyatı için 1 yıl bekleyinHiç şüphe yok ki, hamilelik boyunca anne adaylarının ortak isteği bebeklerini sağlıklı olarak dünyaya getirebilmek oluyor. Bunun için tüm gereklilikler yerine getirilmeye çalışılırken, ne alınan kilolar ne de bedenlerinde yaşanan değişimler çok fazla önemsenmiyor. Ta ki bu süreç mutlu sonla tamamlanana kadar... Estetik ve Plastik Cerrahi Uzman Dr. Mithat Ulay, hamilelik sonrasında en sık uygulanan estetik cerrahi yöntemlerini anlatıyor...
Kaliteli bir yarıyıl tatili için önerilerKaliteli ve verimli bir yarıyıl tatili için çocukların da istek ve ihiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerektiğini hatırlatan Uz. Dr. Nehir Kürklü mutlu ve verimli bir yarıyıl tatili için ailelere önerilerde bulundu.
Kanser düşmanı 5 vitaminKalp hastalıklarıyla birlikte dünyada en çok ölüme neden olan hastalıklarından başında kanser geliyor. Doç. Dr. Ahmet Şiyar Ekinci kanserle savaşan 5 vitamini ve hangi vitaminin hangi besinlerde bulunduğunu anlattı.
Ciğerin daha önce hiç duymadığınız faydalarıSeveni olduğu kadar sevmeyeni de bir o kadar çok olan ciğerin sağlığınız açısından oldukça faydalı bir yiyecek olduğunu biliyor muydunuz? Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar'ın ciğer hakkında yapmış olduğu açıklamalardan sonra ciğer vazgeçilmez yemeğiniz olacak.
Heidi Klum diyeti ile 15 günde 6 kilo nasıl verilir?Günümüz sorunlarının başında gelen fazla kilolar ve onun akabinde kadınlara göre yapılması en zor şeylerden biri olan “diyet”, hayatımızın en büyük meselelerinden biri haline gelmiş durumda. Artık birçok kadın, 1-2 kilo bile aldığında hemen diyete başvuruyor. Daha fit ve zayıf görünmek isteyen birçok ünlü de bunu yapmakta…
Kalbinizde biri varken bir başkasından hoşlanabilir misiniz?Bir ilişkiniz varken bir başkasından hoşlandınız, bunun sonucunda kötü hissetmeye başlamadan önce kendinize soracağınız bazı sorularla bu duruma bir açıklık getirebilirsiniz.
Aloe vera çiçeği nedir, bakımı nasıl yapılır?Aloe vera çiçeği ışıksız ve az su ile yetiştirebilen, bakımı kolay gibi gözükse de yetiştirirken bir takım püf noktalara dikkat edilmesi gereken bir bitkidir. Aloe vera bitkisini yetiştirirken bir takım inceliklere dikkat edilmesi gerekir. Aloe vera çiçeği bakımı hakkında bilgi sahibi olmak için size vereceğimiz önerileri dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz.
NUXE Body serisi ile bakım keyfiFransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE’ün vücut bakımına özel geliştirdiği NUXE Body serisi, Vücut Bakım Keyfi ve İnceltici Bakım Uzmanlığı ürün gruplarıyla eksiksiz bir bakım deneyimi sunuyor.
1/6

Barry Seal: Kaçakçı 

Yönetmen: Doug Liman

Senaryo: Gary Spinelli

Oyuncular: Tom Cruise, Sarah Wright, Domhnall Gleeson, E. Roger Mitchell, Jesse Plemons, Caleb Landry Jones, Lola Kirke, Alejandro Edda

Tür: Gerilim, Biyografi, Polisiye

Müzik: Christophe Beck

Süre: 115 dakika

80`lerde Pablo Excobar icin pilotluk ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan Barry Seal aynı zamanda da CIA için çalışmaktadır. Amerika tarihindeki en büyük operasyonlardan birini yürüten Seal, CIA için silah kaçakçılığı da yapmıştır. Pilot Barry Seal'in hayatından uyarlanan filmin yönetmenliğini Doug Liman üstlenirken, başrollerinde ise Tom Cruise, Domhnall Gleeson ve Jesse Plemons yer alıyor.


Klasik Şıklık