Kristal Çocuk Sömestir Kampı, çocuklara unutulmaz bir kış tatili fırsatı sunuyor. 6-12 yaş arasındaki öğrenciler, bilim atölyesinden İngilizce konuşma kulübüne, sanat atölyesinden gezilere kadar çeşitli etkinlikler ile hem öğrenecek, hem de eğlenerek stres atacak.

 
Kristal Çocuk Etüt ve Aktivite Merkezi, yoğun bir yarıyılı geride bırakan öğrencilere aktivitelerle dolu bir sömestir programı hazırladı. 6-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik kampta yepyeni deneyimler ve eğlence var. 
 
Tercihe göre bir ve iki haftalık tam gün ya da yarım gün programlardan oluşan Kristal Çocuk Sömestir Kampı’nda öğrenciler bilim atölyesi, keçe oyuncak atölyesi, kurabiye atölyesi ile farklı teknik ve malzemeler kullanılan değişik sanat atölyelerinde yaratıcılıklarını geliştiriyor. İngilizce konuşma kulübünde oyunlar eşliğinde pratik yapıyor. Sömestir kampında ayrıca yarıyıl ödevleri öğretmenler eşliğinde tamamlanıyor, konular tekrar ediliyor, İnteraktif İngilizce ve Türkçe kitap okuma saatleri yapılıyor. Öğrenciler, aynı zamanda yeni arkadaşlar edinip güzel anılar biriktiriyor. 
 
Kristal Çocuk Sömestir Kampından tam gün ve yarım gün faydalanabilirsiniz, programımız saat 10.00 da başlayıp 16.30 da bitmektedir. Ancak çalışan velilerimizi de düşünerek 8.00 -19.00 arası okulumuz açık olacaktır. 
 
Kristal Çocuk Sömestir Kamp Ücretleri 
1 Haftalık tam gün program: 350 TL+KDV 
1 Haftalık yarım gün programı 250 TL+KDV
2 Haftalık tam gün program: 650 TL+KDV
2 Haftalık yarım gün program: 350 TL+KDV
 
Sömestir Kamp Dönemleri :
1.Dönem: 26-30 Ocak 2015 (1 Hafta) 
2.Dönem: 2-6 Şubat 2015 (1 Hafta)
 
Her bir dönemde verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp ücretine dahildir. 
Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup, servis ücreti  kamp ücretine dahil değildir.
 
Kristal Çocuk Sömestir Kampı için detaylı bilgi; (216) 464 76 82
 
Adres: Kozyatağı Mah. Taç Sokak. No: 1/2 A (Kozzy AVM’nin bir alt sokağı) İstanbul