Bu o değil tartışmaları: First Lady Melania Trump dublör kullanır mı?

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump ile ilgili tuhaf iddialar geziniyor ortalıkta. Sosyal medyada çıkan son dedikodu, Melania Trump'ın bir vücut dublörünün olduğu hakkında... Böyle bir şey olabilir mi? Biraz birlikte düşünelim...

Bu o değil tartışmaları: First Lady Melania Trump dublör kullanır mı?

Dedikodular her yerde

Dedikodular her yerde

Hayatımızın büyük bölümünü, istesek de istemesek de, farkında olsak da olmasak da dedikodu işgal ediyor.

Ünlülerin, yakınlarımızın, herkesin dedikodusunu yapıyoruz. Gündemi sıcak tutmanın en kolay yolu bu çünkü.

Politikacının özel hayatı

Politikacının özel hayatı

Nitekim, politikacılar da bundan payını alıyor. Onların özel hayatı da doğrudan ilgi alanımıza giriyor. Hangi ülkenin siyasetçisinden bahsedersek bahsedelim, konu bir şekilde evliliğine ya da ilişkisine geliyor. Siyaset gibi ciddi ve soğuk bir meseleyi bile ısıtma ve renklendirme çabasındayız.

Magazini ayrı bir güzel!

Magazini ayrı bir güzel!

Siyasetçilerle ilgili yapılan magazinin de tadı bir ayrı oluyor açıkçası. Sadece Türkiye'de değil, dünyada da bu tür konular büyük ilgi görüyor. Siyaset eğlenceli değilse bile siyasetçilerin aşk hayatı epey eğlenceli zira.

 

ABD'nin farkı ne?

ABD'nin farkı ne?
ABD gibi ülkeler, popüler kültür açısından daha yoğun bir malzemeye sahip. Dolayısıyla onlarda böyle tartışmalar daha çok görülüyor. Siyasetçileri  daha çok 'magazin' içeriği üretiyorlar. Donald Trump ve eşi Melania Trump arasındaki ilişki de böyle. Trump, göreve geldiğinden beri, çiftin ilişkisi ve iletişimi konuşuluyor. 

Dublör meselesi nereden çıktı?

Dublör meselesi nereden çıktı?

Son birkaç gündür, Melania Trump ile ilgili yeni bir iddia ortalıkta geziniyor: Sözde Melania Trump, dublör kullanıyormuş.

 

Nedir bu iddia?

Nedir bu iddia?
İddiaya göre, Melania Hanım, bulunmak istemediği bir yere -genellikle Donald Trump'ın yanı oluyor orası- dublörünü gönderiyormuş.

Melania Trump uzmanı sosyal medya kullanıcıları, bir fotoğrafa bakıp "Bu gerçek Melania Trump değil, vücudu hiç benzemiyor" diyerek böyle bir iddia ortaya attı. Haliyle bu dedikodu epey büyüyüp ülke sınırlarını aştı.

Ya gerçek Melania Trump...

Ya gerçek Melania Trump...

Fakat, aynı şüphecilikle yaklaşırsak, "Ya gerçek Melania Trump buysa ve bizim tanıdığımız vücut hatlarına sahip Melania Trump onun dublörüyse?" de diyebiliriz.

En az yukarıdaki feryatlar kadar mantıklı bu. Ona inanan, buna da inanır. Yani aslında inanmalı... 

Böyle teorilerle nereye?

Böyle teorilerle nereye?

Aslında bu tarz teoriler üreterek nereye varılacağını tartışmalıyız. Magazin eğlenceli ama bu şekliyde değil... Evli çiftin taraflarından birinin, diğerinin yanında 'bulunmak istememesi' dedikodusu, komik olmadığı gibi, hoş da değil.

Herkes için yıpratıcı

Herkes için yıpratıcı

Melania Trump'ın herkesi kandırmaya çalıştığını iddia etmek de yıpratıcı. Eğer gerçekten dublör kullanıyorsa, first lady işi epey üst segmente taşıyarak hayatına devam ediyor demektir. 

Bu makaleye ifade bırak