19.04.2017 10:48 | Son Güncelleme:

Bu Şehir Arkandan Gelecek'te Derin'in annesiyle ilgili gerçek şoke etti!

ATV'de Çarşamba akşamları yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde son bölüm nefesler tutularak izlendi. Ali ve Derin, Derin'in annesiyle ilgili gerçeklerle sarsıldı. Hemen ardından Bu Şehir Arkandan Gelecek 16. yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Ali ve Derin, Derin’in annesi Belgin’le ilgili gerçeklerle sarsıldı. Belgin’den hesap sormak için evine giden Ali ve Derin, kötü bir sürprizle karşılaştı.  
 
Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde Şahin ile Nesrin’in nişan gecesine gerçekler damgasını vurdu. Nişanın yapıldığı mekâna gelen Bora, Ali ve Derin’le karşı karşıya geldi. Bora’dan hesap soran Derin, geçmişte Şahinlerin evinde çıkan yangının sorumlusunun annesi Belgin olduğunu öğrenmesiyle hayatının en büyük darbesini aldı. Annesiyle hesaplaşmak için Ali’yle birlikte eski evine giden Derin, annesini yaralı ve baygın halde bulmasıyla büyük şok yaşadı. Yeni bölümde Derin’in annesi Belgin yaşayacak mı sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenecek.
 
İşte, Derin’in annesiyle ilgili gerçekleri öğrendiği o an:

 
Şahin, oğlu Ali’yi yalnız bırakmadı!
 

Babası Şahin’in itirazlarına rağmen onu dinlemeyerek Gülce’yle anlaşan ve büyük bir tuzağın içine düşen Ali, hatasını anlayarak babasından yardım istedi. Oğlunu yalnız bırakmayan Şahin, onu özgürlüğüne kavuşturacağına söz verdi.
 
İşte, baba-oğulun duygusal anları:

 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali, düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacak, Derin’in annesi Belgin yaşayacak mı gibi sorular cevap bulacak.
 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 26 Nisan Çarşamba saat 20:00’de atv’de ekrana gelecek.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 15.BÖLÜM ÖZETİ

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümünde sözleşme yüzünden Gülce'yle çalışmaya devam etmek zorunda olan Ali, bu durumdan çok rahatsızdır. Oğlunun sıkıntısını gören Şahin, ona destek olacaktır. Belgin'in Bora'yla yaşadığı yasak ilişkinin basına yansımasının ardından magazinciler, Derin ve Belgin'in peşine düşer.

Gülce ise Ali'yi reklam kampanyasının yüzü yapmak için kolları sıvamıştır. Kokteylin olduğu gece Ali'ye yalnız gelmesini tembihleyen Gülce, Derin'i karşısında görünce çok bozulur. Ali'nin basına tanıtımı, Derin'in varlığı yüzünden skandala dönüşür. Şahin, Ali ve Rauf Anne'yle birlikte Nesrin'i oğlundan istemeye gider. Aslı ve annesinin beklenmedik katılımıyla birlikte, bu 'kız isteme ziyareti' oldukça renkli geçecektir.

Belgin'in ihaneti yüzünden koğuşta dalga konusu olan Tekin, durumu hazmedemez. Yakında tahliye olacak olan mahkumlardan biri ona sorunu kökünden halletmeyi teklif eder. Nesrin ve Şahin'in nişan gecesi ortaya çıkan Bora, Derin'in tepkisiyle karşılaşır. Tartışmanın sonucunda Derin, annesinin gerçek yüzünü öğrenir. Ancak Belgin'den hesap sormak için eve gelen Derin ve Ali'nin karşılaşacağı manzara, onları dehşete düşürecektir.

OYUNCULAR

Kerem Bürsin - Ali

Küçük yaşta annesini kaybetmiş, gemilerde aşçılık yapan Rauf tararından büyütülmüş. O zor hayat içinde kendini çok iyi yetiştirmiş bir genç, bir çok dil biliyor , Hayatında, hem anne, hem baba olarak bellediği Rauf'dan başka kıymet verdiği kimse yok. Boksa meraklı.

Leyla Lydia Tuğutlu - Derin

Ünlü armatör Tetin Mirkelamoğlu'nun kızıdır. Aynı çevrede birlikte büyüdüğü Yiğit'le nişanlıdır. Evlenmelerine on gün kala, büyük bir şelaleye doğru sürüklendiğini hissedip isyan eder, evlilik için erken olduğunu diretir, tek isteği kendi olabilmek ve hayallerini gerçekleştirmektir..

Gürkan Uygun - Şahin

Eski boks şampiyonu. Kendi spor salonunda antrenörlük yapıyor. Sevdiği kadının ölümüne neden olanı öldürerek hapis yatmış, eski borçları yüzünden belaya karışmadan, ayakta durmaya çalışıyor. Tam hayatından vazgeçtiği sırada hayatına Ali girer.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5