04.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 04.10.2018-7:39 A-A+

BU ŞOVU İZLEYEN 4 BİN ÇİFT AYRILDI!İskoçyalı şovmen Daniel Sloss, Netflix’te yayınlanan şovuna kadar pek tanınmıyordu. Jigsaw adındaki stand-up’ı yayınlandı ve olan oldu.
 
O gün 400 çift ayrıldı. Ve devamında toplam ayrılan çift sayısının 4 bin, biten evlilik sayısının 17 olduğu belirtiliyor. Hatta bunu kendisi saymış, gelen mesajlardan sosyal medyada!

Aşk ile alay...

Daniel Sloss, aşkla alay ediyor şovunda... Toplumda ‘biriyle beraber değilseniz, yarım insansınız’ baskısı olduğunu, sonuçta seçimlerin yanlış sonuçlandığını o kadar inandırıcı bir dilde anlatıyor ki komedyen, ortaya yukarıdaki tablo çıkıyor. “Uğursuz bir kişinin hayatımızda olmasını zorluyoruz. Yaşamımızda hiç kimsenin olmaması yerine, birinin olmasını tercih ediyoruz” diyor Sloss ve buna inanan çiftler, “Abi doğru söylüyor, sen bir işe yaramazın tekisin” diyerek durup dururken ayrılıyor (!)

KRİPTO PARA KANALI...

Son dönemde ekonomi dünyasında çok konuşulan, ‘Kripto paralara özel TV kanalı kuruluyor’ haberinde danışman olarak Nuri Çolakoğlu’nun adı geçiyordu. NTV’nin kuruluşunda yer almış, sektörün her daim ‘beyin’ isimlerinden. Kendisine, “Durum nedir?” diye sordum.

‘Bu konuda tek kanal!’

Çolakoğlu’nun söylediğine göre, dünyada 120 milyon kişinin alışveriş yaptığı, bin 800’e ulaşan kripto para birimi sektörü var. Henüz güvenli bir bilgi kaynağı yok. Çolakoğlu, “Genç arkadaşlar kripto para konusunda bütün dünyaya yayın yapacak bir kanal kurmak istediklerini söylediler. Merkezi Londra’da tüm yıl ve 24 saat yayın yapacak bir kanal” dedi. Adının Coin News Channel olduğu yazıldı. “Dünyada tek kanal mı?” diye sordum. “Evet dünyada bir ilk. Yapan kimsenin varlığını bilmiyoruz” şeklinde yanıtladı. “Neden Türkiye değil?” diye sordum.

‘Türkiye’de yaygın değil’

“Çünkü Türkiye’de kripto para kullanımı yaygın değil. Amaç global bir kanal oluşturmak... Bu kanal İngilizce yayın yapacak. Programlara çıkartacağı isimler, konuyu bilen uzmanlar. Dünyanın finans merkezleri Londra, New York, Shangai ve Singapur gibi alanda aktif merkezlerde ofisler olacak” dedi Çolakoğlu...

 

Bilgi YarışmasıPeribacalarıyla ünlü ilimiz hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.