GündemRSS
28.11.2013 - 17:06 | Son Güncelleme: 28.11.2013-17:06

Bugünün Saraylısı 4. Bölüm fragmanı izle!

Bugünün Saraylısı 4. bölüm fragmanı izle.Bugünün Saraylısı yeni bölüm özeti. Bugünün Saraylısı yeni bölüm fragmanı izle. ATV'nin en yeni dizilerinden birisi olan Bugünün Saraylısı 4. bölümüyle 30 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 da seyricisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sitene Ekle
Bugünün Saraylısı 4. Bölüm fragmanı izle!

Bugünün Saraylısı 4. bölüm fragmanı izle.Bugünün Saraylısı  yeni bölüm özeti. Bugünün Saraylısı  yeni bölüm fragmanı izle. ATV'nin en yeni dizilerinden birisi olan Bugünün Saraylısı 4. bölümüyle 30 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 da seyricisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bugünün Saraylısı 4. bölümde neler olacak?

Saraylı bir soya sahip olan Katiboğlu ailesinin değişen yaşamını anlatan dizi farklı kültürlerin bir aradaki ilişkilerini konu ediniyor. Ata Katiboğlu'nun ve soyunun 2 asırdır yaşadığı yalı , Katiboğlu ailesinin maddi sıkıntıları nedeniyle satışa çıkarılmıştır.

Katiboğlu ailesi her ne kadar bu satıştan rahatsız olsada içinde bulundukları durum bunu mecbur kılmıştır. Ancak  yalıya talip olan kişi bu durumu onlar için daha da şaşılacak bir durum haline getiri. Yalının yeni sahibi , genç , güzel ancak bugüne kadar Kayseri dışında bir yere çıkmamış olan Ayşen , Katiboğlu ailesinin 2 asırlık evinin yeni sahibidir.


Bugünün Saraylısı 4. Bölümüyle 30 Kasım Cumartesi akşamı ATV'de.

 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Fransız ihtilali kaç yılında olmuştur ?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.