Magazin
27.09.2012 - 02:02 | Son Güncelleme: 27.09.2012-2:19

Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı

Türk Sanat Müziği'nin ünlü ismi Bülent Ersoy, gece yarısı gittiği Gaziosmanpaşa'daki özel bir hastanede kısa süreli tedavi gördü

Sitene Ekle

İSTANBUL (CİHAN)

Sanatçı Bülent Ersoy gece yarısı hastaneye kaldırıldı.
Sanatçı Bülent Ersoy, saat 00.00 sularında sanatçı Zerrin Özer ile beraber Gaziosmanpaşa Özel Şafak Hastanesi acil servisine getirildi.

 Bülent Ersoy'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi
Sanatçı Bülent Ersoy'un sahnede ayağına cam batması sonucu Gaziosmanpaşa Özel Şafak Hastanesi'nin acil servisine getirildiği, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
Acil servis çıkışında açıklama yapan Bülent Ersoy, katıldığı bir programda sahnedeyken ayağına cam battığını, herhangi bir ciddi sağlık probleminin olmadığını söyledi. Ersoy, "Dün gece katıldığım programda ayağıma cam batmıştı, bugün herhangi bir sıkıntı olup olmadığını öğrenmek için hastaneye geldim" dedi. Hastaneye sanatçı Zerrin Özer'in de geldiği görüldü.

Etiketler: haber, haberler,
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar 2 yorum
Tüm Yorumlar +
Bilgi Yarışması"Keşanlı Ali Destanı" adlı tiyatro eserinin yazarı kimdir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Esnek olmalıyızBugün ne yapılabilir ? Bugün Başak burcunda ilerleyen Ay bir iş konusunun önem kazanabileceğini ve daha çalışkan olmak gerektiğini anlatıyor.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.