Gündem
20.03.2017 - 15:43 | Son Güncelleme: 20.03.2017-15:45

Burçak Tuncer kaç yaşında nereli?

Survivor gönüllüler takımı için mücadele eden Burçak Tuncer, gönüllüler adasının küçük kızı konumunda. Yarışmalarda fiziğine göre gösterdiği üstün performans ile arkadaşlarının takdirini kazanan Burçak Tuncer, İzmir Karşıyaka doğumlu. Peki Burçak Tuncer kaç yaşında?

Sitene Ekle

Burçak Tuncer, Survivor gönüllüler takımı için mücadele ediyor. Yarışmalarda gösterdiği gayreti ile arkadaşlarının takdirini kazanan genç mimar, İzmir Karşıyaka doğumlu. Survivor başladığı günden bu yana 8 oyuna çıkan Burçak Tuncer bu oyunların 42'sinde kazanan taraf olurken diğer yarısında ise kaybeden taraf oldu.

BURÇAK TUNCER KİMDİR?

Burçak Tuncer, İzmir Karşıyaka'da 1992 yılında dünyaya geldi. 6 Nisan doğumlu olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı Burçak Tuncer, Koç burcu. Burçak Tuncer Mimarlık yapmakta.

İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okuyan Burçak Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı.

Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilendi. Yeteneği doğrultusunda devam eden Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödülleri kazandı. Tüm bunların yanı sıra Tuncer, kişisel resim sergisini Çeşme Sanat Galerisi'nde açtı.

 


Bilgi YarışmasıHavlusuyla ünlü ilimiz hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX