Balıkesir

Yerel Haber
10 Kasım 2017 - 18:08

Burhaniye'de Bozulan Yollar Onarılıyor

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, belediye bozulan asfalt yollara yama işlerine devam ediyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt yama ekibi yoğun bir şekilde yollarda oluşan çukurları dolduruyor.
Şehir genelinde yapılan parke taş işlerinin yanı sıra asfalt yama işlerini de sürdüren Burhaniye belediyesi ekipleri, son olarak Bahçelievler Mahallesi 2771. Caddede yol bakım çalışmalarına başladı..Açılan yeni imar yollarıyla, yaya ve araç trafik akışını rahatlatan Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırım yapımı, parke taş döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapıyor. Planlamada öncelik isteyen bölgelerde çok sayıda ekiple eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar, kentte hem yaya hem de araç trafiği akışını rahatlatıyor. Birçok mahalledeki cadde ve sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sürdürülüyor.

BalıkesirYerel Seçim Sonuçları

Balıkesir Hava Durumu

13°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.