Balıkesir

Yerel Haber
10 Kasım 2017 - 18:08

Burhaniye'de Kırsal Mahalleye Park Yapıldı

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Burhaniye Belediyesi, şehir merkezinde ayrı, kırsal mahallelerde ayrı ekipler ile park alanları oluşturmaya devam ediyor.
Belediye, şehir genelinde park yapımı için yoğun mesai harcıyor. Kırsal Hisar Mahallesinde yeni park alanı oluşturan Belediye Park Bahçeler ekipleri, çalışma kapsamında çocuk oyun gurubu, oturma alanları, yeşillendirme çalışmaları yaptı. Mahallede, vatandaşların vakit geçirebileceği çocukların oynayabileceği alan oluşturan Belediye ekipleri, yeni parkı hizmete soktu. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de yoğun bir çalışma yaptıklarını anlatan Belediye Başkanı Necdet Uysal, ”Her mahalleye yeni park ve yeşil alanlar kazandırma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Parklar ve kentimize kazandırdığımız yeşil alanlar her geçen gün artmaktadır. Çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının ve ailelerinin huzurla zaman geçireceği alanların sayısını her geçen gün daha fazla arttırıyoruz” dedi.

BalıkesirYerel Seçim Sonuçları

Balıkesir Hava Durumu

5°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.