Büşra Develi ve Burak Deniz ayrıldı mı?

Sosyal medyanın en sevdiği çiftlerden Büşra Develi ve Burak Deniz arasında tatsız olaylar yaşandığı ve ayrıldıkları haberi çıktı geçtiğimiz günlerde... Büşra Develi ayrılığı doğrularken, Burak Deniz başka kafalarda. Dolayısıyla bir karışıklık yaşanıyor. Büşra Develi ve Burak Deniz ayrıldı mı? Çift arasında ne yaşandı? Bakalım...

Büşra Develi ve Burak Deniz ayrıldı mı?

3 yıllık ilişki 

3 yıllık ilişki 

Bizim Hikaye'nin yakışıklısı Burak Deniz ve Fi'nin güzellerinden Büşra Develi'nin uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardı. Öyle güzel fotoğraflar çekilip, pozlar veriyorlardı ki ilişkilerine imrenmemek ve "Ay çok yakışıyorlar" gibi yorumlar yapmamak imkansızdı. 

Kesin ondan oluyor bu ayrılıklar. Böyle bu kadar göze sokulmasa nazar değmeyecek belki!?

Tamam, seviniyoruz sevdiğimiz insanları bir arada görünce falan ama tüm sosyal medya profili birbirinizden ibaret olursa bir sürü göz, hatta bir sürü kem göz! Düşünsenize...

Kimin kıskançlığı ilişkiyi bitirdi?

Kimin kıskançlığı ilişkiyi bitirdi?

Neden ayrıldıkları tam bir muamma. Ortaya atılan iddiaların ikisi de kıskançlıkla ilgili ancak hangi taraftan ötürü bitti onu bilemiyoruz.

İlişkilerdeki en büyük sorunsal bu kıskançlık meselesi. Hiç kıskanmayınca asla olmuyor, çok kıskanınca da göze batıyor bir yerden sonra.

Ama ne olursa olsun kabul edelim, kıskanan insan seviyordur yani. Sevginin, aşkın olmadığı yerde zaten bu duygu barınamaz; kimse birbirini yeterince takmaz çünkü.

Bu kıskançlığı hissettirmenin, yansıtmanın binbir türlü yolu var. Dozu kaçmadığı sürece kıskanmak ve kıskanılmak iyidir bence.

Seviyorsunuz madem bitmese keşke

Seviyorsunuz madem bitmese keşke

Birinci iddia Büşra'nın Bizim Hikaye'nin final galasında bir şeye takıldığı ve bu durumun ikili arasında tatsızlığa neden olduğu yönünde. İkinci iddia ise, beraber motorda giderken çiftin tartışmaya başladığı ve Burak'ın Büşra'ya sokak ortasında "Onunla ne yaptığını biliyorum" diye bağırdığı...

İki ihtimal de göz önünde bulundurulduğunda, ben birbirini çok seven ve dolayısıyla da kıskanan çift profili görüyorum. Öte yandan nereden bileceğiz, belki de bir sürü sorunları vardı. Sorunlar bu olayları tetikledi ve ayrılığa karar verildi.

Açıklamayı Büşra yaptı, Burak'tan ses yok

Açıklamayı Büşra yaptı, Burak'tan ses yok

Büşra, önce davranarak birlikte rol aldıkları Arada filminin galası dışındaki tüm fotoğrafları sildi. Bunun üstüne Burak, sanki hiç ayrılmamışlar gibi "Arkadaşlar, çıkan haberlerin, kişilerin gerçekle alakası yoktur. Daha önemli konulara kafa yoralım lütfen, sevgiler" diye bir açıklama yaptı Twitter'dan.

Hayranlar bir oh çekerken bu sefer Büşra, Instagram'dan ayrılığı doğrulayarak, daha fazla dedikodu çıkmamasını, yoksa yasal işlemlerin başlatılacağını duyurdu. 

Ayrılanlar kervanına bir yenisi eklendi

Ayrılanlar kervanına bir yenisi eklendi

Sadede gelirsek, ikilinin ayrıldığı kesin. Sonrasında atılan adımlara bakarsak Büşra'nın Burak'a göre daha öfkeli ve kararlı olduğu da kesin bence.

E artık hayırlısı olsun, bütün boşanmaların-ayrılıkların üstüne sizin adınızı da maalesef ekleyiverdik gençler! 
 

Bu makaleye ifade bırak