Bütün dünyanın peşinde koştuğu 9 topmodel

Moda dünyası sürekli değişiyor ve ortaya yeni yüzler çıkıyor. Ancak sadece 'en tarz olanlar' milyonlarca kişi tarafından biliniyor. Önemli olan güzellik değil; karizma ve enerji galiba! Podyumlarda yürüyen ve dergilerin kapaklarına çıkan, bütün dünyanın peşinde koştuğu, moda dünyasının altını üstüne getiren 9 genç nesil top modele bakalım. 
 

Bütün dünyanın peşinde koştuğu 9 topmodel

9. Kris Grikaite

9. Kris Grikaite

Kristina 17 yaşında, Omsk'te doğdu ve büyüdü. Doğru zamanda doğru yerde olunca, şans eseri keşfedildi. İtalyan modaevinin sahibi Miuccia Prada, Kristina'yı fark etti ve onu çok sevdi, hatta moda dünyasında çok nadir görülen 3 yıllık bir sözleşme teklif etti. Böyle etkileyici bir yüze sahip olunca tabii, normal. Kris, sık sık Vogue'un kapağında yer alıyor.
 

8. Adwoa Aboah

8. Adwoa Aboah

Saçlarını tıraş eden kaç kadın model sayabilirsiniz? Modacı ve tasarımcıların bu sıradışı kıza bayılmasını sağlayan özellik tam da bu! Adwoa, models.com'a göre 'en ümit vaat eden model'. Öyle ki, Hadid kızkardeşlerden ve Cindy Crawford’ın kızı Kaia Gerber'den daha fazla talep görüyor. Çoğunlukla abartılı, cüretkar pozlar veriyor. 
 

7. Diana Silvers

7. Diana Silvers

Diana moda dünyasında çok yeni. İlk ciddi adımlarını atıyor. Gördüğünüz gibi son derece doğal bir güzelliği var. Modelliğin dışında fotoğrafçılığa da merak duyuyor. Ancak biz kamera arkasından ziyade önünde zaman geçirmesinin daha iyi olacağını düşünüyoruz!
 

6. Ashley Graham

6. Ashley Graham

Ashley Graham bildiğimiz modeller gibi incecik değil ama kiloları, podyumda yürümesine ve moda dergilerinin kapakları için poz vermesine engel değil. Ashley günümüzün büyük beden modelleri arasında en büyüleyicisi, en ünlüsü ve başarılısı! Modelliğe ek olarak, televizyon programları yapıyor, iç çamaşırı koleksiyonları tasarlıyor.  
 

5. Mica Arganaraz

5. Mica Arganaraz

Prada'nın çok sevdiği modellerden Arjantinli Mica Arganaraz, genellikle efsanevi model Gia Carangi ile karşılaştırılıyor. Sırrının sadelik karizma ve enerjisinde yattığını söylüyorlar. 
 

4. Stella Lucia

4. Stella Lucia

Orijinal bir dış görünüşü olan Stella, ilk olarak Givenchy tarafından keşfedildi. Akabinde güzelliği diğer tasarımcıların da ilgisini çekti. Henüz 18 yaşındaki Stella, çok sayıda markanın podyumuna çıktı, dergilerin kapak kızı oldu.  
 

3. Imaan Hamamı

3. Imaan Hamamı

Imaam'ın Mısırlı babası ve Faslı annesinden miras kalan egzotik güzelliğine ve doğal çekiciliğine kayıtsız kalmak çok zor. Portföyünde çok sayıda moda çekimleri ve şovları, aynı zamanda Victoria's Secret defilelerine katılımı da var. Kimbilir, belki de bu kız ilerie Naomi Campbell'in yerini alacak.
 

2. Vittoria Ceretti

2. Vittoria Ceretti

Bu İtalyan kızı Dolce & Gabbana, Armani ve Chanel gibi markaların ilham kaynağı oldu. Vittoria, 14 yaşından beri modellik yapıyor. Halihazırda sadece 18 yaşındayken gerçek bir süper model olmak için epey şansı var.

1. Kaia Gerber

1. Kaia Gerber

Kaia Gerber, 90'ların efsanevi süpermodeli olan Cindy Crawford'un 16 yaşındaki kızı. Moda dünyasını fethedecek ekstra bir girişimde bulunmasına hiç gerek yok. Güzelliği, zarafeti ve çalışkanlığı doğru bir şekilde birleştiriyor ve poz vermeyi biliyor. Gerçekten güzel değil mi?

Bu makaleye ifade bırak