Aydın

Yerel Haber
07 Ekim 2017 - 11:49

Büyükşehirden Efeler'de Sıcak Asfalt Seferberliği

IHA

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla il genelinde yürüttüğü alt ve üst yapı çalışmalarına Efeler’de de aralıksız devam ediliyor.
İlçede yoğun çalışma programı uygulayan büyükşehir belediyesi ekipleri, ilçenin çeşitli mevkilerinde asfalt kaplama, yol bakım ve onarım çalışmalarıyla altyapı çalışmalarını eşzamanlı olarak sürdürüyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri Efeler Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerindeki asfalt çalışmalarına da devam ediyor. Yol yapım ekipleri çalışma kapsamında 1100 metrelik yoldaki parke taşlarını söktü. 12 bin metrekarelik alanda devam edilen çalışmalarda temel malzeme serimi bitirildi ve sıcak asfalt dökülmeye başlandı. Hürriyet Bulvarı üzerindeki çalışmanın kısa sürede bitirilmesi planlanıyor.
Yapılan bu çalışma en çok yoldan şikâyetçi olan vatandaşları sevindirirken vatandaşlar yolu yenilediği için başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

AydınYerel Seçim Sonuçları

Aydın Hava Durumu

18°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.