1 milyon TL'lik yatırım

Cansel Elçin, bugüne kadar kazandığı 1 milyon TL’yi tiyatro için gözden çıkardı. Oyuncunun, hayali ise dev bir sahne kurmak.

1 milyon TL'lik yatırım

Kazandığı parayı tiyatroya yatıran ünlüler kervanına Cansel Elçin de katıldı. Oyuncu, dört yıl önce kurduğu Kiproko Film’le artık projelerinde tiyatro oyunlarına da yer verecek. Elçin, yaklaşık 1 milyon TL’yi gözden çıkararak, eserleri izleyiciyle buluşturacak. Oyuncu, bir striptizciyi canlandıracağı ‘Çıplak Vatandaşlar’ projesini de yapım şirketiyle sahneleyecek.

Yurt dışında fenomen olan iki projeyi Türkçe’ye uyarlamayı düşünen Elçin’in, araştırmaları devam ediyor. Bundan sonra dizi ve sinema sektöründen kazanacağı paraları gayrimenkul yerine, tiyatroya yatıracak oyuncunun, ilerleyen zamanlarda ise dev bir sahne kurmayı hedeflediği de konuşulanlar arasında... Elçin’e arkadaşlarının da destek verdiği öğrenildi.

Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber