6 GÜN 6 GECE EĞLENCE VAR

Eğitim öğretim sezonunun açılış festivali olarak düzenlenen ‘Bidolufest’, Duman, Emre Aydın, Manga, Atiye, Murat Dalkılıç ve MFÖ’yle yüzbinlerce genci coşturacak.


8-13 Ekim arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünde düzenlenecek festival, gençleri yeni eğitim öğretim sezonuna hazırlayacak. Etkinliğin spor programı da dopdolu... ‘Bidolufest’, uluslararası bayan basketbol turnuvasına da ev sahipliği yapacak. Yedi ülkenin üniversite kadın basketbol takımlarını ağırlayacak turnuvada, gençleri heyecanlı ve kıyasıya çekişmenin yaşanacağı bir yarışma bekliyor.
‘Bidolufest’te eğlence sabah saatlerinde başlayacak. Amatör üniversite grupları, DJ performansları, lazer şovları, lunapark, paintball, tırmanma duvarı, karting, karaoke, langırt, air hokey ve simülatör gibi aktiviteler sonrasında akşam sahne alacak sanatçılarla eğlence gece yarısına kadar sürecek. Yeme-içme konusunda da herkes istediğini ‘Bidolu Bişeyler Caddesi’nde bulacak. Bunların yanı sıra sürpriz hediyeler, oyunlar ve yarışmalar, hem festival alanında hem de Facebook ve Twitter sayfaları üzerinden ‘Bidolufest’ ziyaret eden gençleri
bekliyor olacak. Biletler Biletix’te.
www.bidolufest.com

Konser tarihleri

* 8 Ekim Pazartesi Duman
* 9 Ekim Salı Emre Aydın
* 10 Ekim Çarşamba Manga
* 11 Ekim Perşembe Atiye
* 12 Ekim Cuma Murat Dalkılıç
* 13 Ekim Cumartesi MFÖ

19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber