8 Milyon Lira'lık kahkaha

Cem Yılmaz, TİM Maslak'ta gösteri yaptığı dört aylık dönemde; yaklaşık 95 bin kişiyi güldürdü. Elde ettiği gişe hasılatı ise 8 milyon lira civarında!

8 Milyon Lira'lık kahkaha

13 MAYIS'A DEK KAPALI GİŞE
Şovlarına uzun bir ara veren Cem Yılmaz'ın dönüşü muhteşem oldu! Ünlü komedyen, TİM Maslak Show Center'da ulaşılması güç bir başarıya imza attı. 10 Ocak'ta başlayıp 13 Mayıs'ta biten gösterileri boyunca 53 kez sahneye çıktı. Her gösterisinde de 1.880 kişilik gösteri merkezinde kapalı gişe oynadı.

HER GÖSTERİDE 160 BİN LİRA
Ünlü şovmen, 'CM101MMXI Fundamentals' isimli gösterileri boyunca 95 bin hayranını gişeye çekti. Her gösteri sonrası 160 bin lira hasılat elde edildi. Yılmaz'ın tüm gösterileri boyunca sevenlerinin gişeye bıraktığı rakam yaklaşık 8 milyon lira oldu. Cem Yılmaz'ın gösterileri yaz boyunca da sürecek.

DİLLERE DOLANAN ESPRİLER
Cem Yılmaz'ın gösterisindeki unutulmaz esprilerden bazıları:
* Babama "Yetenek Sizsiniz'e sen de katıl, yeteneğiniz ne diye sorarlarsa 'Cem'i yaptım' dersin" dedim...
* Film çekimleri sırasında Afyon'da peştemalleri giyip hamama girdik. Biri eli telefonda bizi çekmeye çalışıyor. "N'apıyorsunuz, burada olmaz" deyince, o da "Biz sizi her halinizle seviyoruz" dedi.

CEM YILMAZ'A SORULAR:

İtfaiyeden tilki kurtarma operasyonuİzmir’in Tire İlçesinde 30 Metrelik boş kuyuya düşen tilki 3 gün kaldığı kuyuda vatandaşların ihbarı ile İtfaiye tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber