Adriana Lima'yı öğrenince şoke olmuş!

İş adamı Emir Uyar'ın, dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima ile ilişkisi olduğunu öğrenen Sevim Uyar, hem şaşırmış, hem de çok üzülmüş.

Adriana Lima'yı öğrenince şoke olmuş!

 

İtalya’daki The St. Regis Venice San Clemente Palace’ın sahibi, Parmak Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu başkanı Selim Uyar ile Sevim Uyar’ın oğlu Emir Uyar, 2014’te İspanyol Elisabeth Vela ile aşk yaşamaya başlamıştı. Posta gazetssinde yer alan habere göre; ikili, geçen haziranda birliktelerdi. Ama bir hafta önce Emir Uyar’ın, Victoria’s Secret meleklerinden Brezilyalı Adriana Lima ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı

Sevim Uyar, oğlunun 5 yıllık sevgilisinden ayrılıp iki çocuk annesi, 38 yaşındaki mankenle aşk yaşadığını, Yunan adası Mikonos’ta tatil yaptıklarını gazetelerden öğrenmiş. Hem şaşırmış, hem de çok üzülmüş. Dahası şoke olmuş.

ADRIANA LIMA'YA TEPKİLİ
Emir Uyar’ın, Adriana Lima’yı annesiyle tanıştıracağı söyleniyor. Ne var ki iddialara göre; Sevim Uyar, şu an bu tanışma merasimine hiç sıcak bakmıyormuş.

Dağ yüzeyindeki insan silueti dikkat çekiyorTokat’ın Almus ilçesinde bağlı Çevreli Beldesinde dağlık yüzeyindeki kayalık alanda fark edilen insan silueti görenlerin dikkatini çekiyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber