Aile boyu dizi!

Mehmet Günsür, eşi ve annesiyle birlikte oynadığı ‘Kanaga’ dizisi için “Tam bir aile işi oldu. Her şeyi 4-5 kişi yaptık” dedi.

Aile boyu dizi!

Aile boyu dizi

Mehmet Günsür’ün yapımında ve başrolünde yer aldığı ‘Kanaga’nın tanıtımı, önceki akşam Sakıp Sabancı Müzesi’nde yapıldı. Onedio üzerinden yayınlanacak dizide, Günsür’ün eşi Caterina Mongio ve annesi Sibel Günsür de yer alıyor. 15-20 dakikalık bölümler halinde meraklılarıyla buluşacak proje hakkında konuşan oyuncu, “Tam bir aile işi oldu. Her şeyi 4-5 kişi yaptık. İnşallah hepimize yeni bir yol açar” dedi.

Oğluyla aynı dizide rol alan Sibel Günsür, “Oyunculuk bana yabancı değil. Beni onlar seçtiler ama zevkle çalıştım” ifadesini kullandı. Gecede hazır bulunan Serenay Sarıkaya ise, “Mehmet çok özel bir insan. Bu işe ne kadar emek verdiğini, her şeyini ortaya koyduğunu biliyorum” açıklamasını yaptı. Tarzıyla beğeni toplayan oyuncu, “İyi bir stil danışmanıyla çalışıyorum. Son dönemde Bella Hadid’i takip ediyorum” diye konuştu.

Aile boyu dizi

Ağrı Dağı'nın minik sürüngeni: "Topbaş keleri"Türkiye'nin en kurak alanlarından Ağrı Dağı eteklerinde dünyaya gelen, nadir görülen ve nesli tükenme riski altında olan "topbaş keleri" yavrularının yaşam mücadelesi başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber