BÜLENT ERSOY, BANU ALKAN’A İNSANLAR ‘DİVA’YA İNANMADI!

Öyle bir program ki, daha başlamadan olay oldu... Çünkü Show TV’de yayınlanacak ünlülerin gezi maceralarının konukları Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, sunucusu ise Burcu Esmersoy’du.

Bülent Ersoy seyahate 40, Safiye Soyman 15, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy da 5’şer bavulla çıkınca yapım şirketi 5 bin dolar bagaj ücreti ödedi.

BÜLENT ERSOY, BANU ALKAN’A  İNSANLAR  ‘DİVA’YA İNANMADIBu yaz Show TV ekranını renklendirecek “Dünya Güzellerim”den medyaya yansıyan son haber bir kobra yılanın Bülent Ersoy’u sokmasıydı.

Sosyal medyada haber için yapılan yorumlara baktım, insanların çoğu; canhıraş bir şekilde bağırmasına, ambulansla hastaneye kaldırılmasına rağmen kobranın “Diva”yı ısırdığına inanmadı.

Çoğunluğun görüşü, bunun “reklam kokan bir hareket” olduğu yönündeydi.

İnsanların artık bu tür şeylere inanmıyor olması şaşırttı mı beni?

Hayır...

Ünlüler bile birbirine inanmazken, insanlardan onlara inanmasını beklemek haksızlık.

Bu haberin videosunda bile var bunun en çarpıcı örneği.

‘Bitik, yalancı’

Yılan “Diva”yı sokmadan önce “Dünya Güzellerim”in yarışmacılarından Banu Alkan’ı kastederek söyledikleri ilginçti.

“Afrodit”, rahatsız olduğunu söyleyip hastaneye yatınca çekimlere ara verilmesine kızan “Diva”, başladı saydırmaya:

“Yalancı... Bir de hastaymış. Sen onu benim külahıma anlat, külahıma...

Onları kandırırsın ancak, beni kandıramazsın. Neren hasta? Neyin hasta? Terbiyesiz. Allah kahretsin! Böyle bir bitikle, bilmem neyle yola çıktığım için bende kabahat...”

Şov dünyasına yıllarını vermiş insanların birbirini numara yapmakla, yalancılıkla, bitik olmakla suçladığı “Dünya Güzellerim” hayırlı uğurlu olsun yaz ekranına!

DEMET AKALIN’DAN 3 ADAM’A KOÇ VURUŞU!

Demet Akalın ile Eser Yenenler, İbrahim Büyüka ve Oğuzhan Koç’tan oluşan “3 Adam” grubu arasındaki kavganın dozajı, şarkıcının son çıkışıyla iyice arttı.

Eser Yenenler’in yanına Murat Boz’u da alarak Bahar - Nihan Candan kardeşlerle yaptığı kaçamağın ardından, “Şu 3 Adam’ı, Popstar’daki ortak kulisimizde ismimi parçalamadan önce de sevmiyordum!” diye yazan Akalın, bu kez Oğuzhan Koç için medyada çıkan, “Demet’i Gülşen’in şarkısıyla vurdu” haberi üzerinden ağır ve ima dolu bir paylaşım yaptı. İşte Akalın’ın Oğuzhan Koç’a hitaben “3 Adam” için yazdıkları:

“Koç’um sana şu kadar söyleyeyim; işte bu yüzden sevilmiyorsunuz. Ödül aldığın bir üniversitenin töreninde de benle (sözde) sağlam dalga geçmiştiniz. Sen de o sevimli ikilinin yanında güzel şarkılarınla erime bence. Ben kimseye boşuna sallamam. Haa, ‘Ortak kulis yoktu’ demişsin. Ben ekmek yediğim kulislerde alem yapmadığım için hatırlamaman normal. Neyse benden tavsiye, yine de sen onlara uyma.”

Bakalım nereye varacak bu kavganın sonu?

BÜLENT ERSOY, BANU ALKAN’A  İNSANLAR  ‘DİVA’YA İNANMADI

TECAVÜZÜN MİZAHI OLMAZ!

Son günlerde sosyal medyada dolaşan bu fotoğraftaki sevgili “Anestezi” mezunu öğrencilere, taşıdıkları bu döviz yüzünden iki çift lafım var.

Birincisi, “bizde”deki de var ya, dahi anlamına geldiği için ayrı yazılır. Tıp bilginiz de Türkçeniz gibiyse, vay size teslim edilecek hastaların haline...

İkincisi tecavüz, bu şekilde mizahı yapılarak sempatikleştirilemeyecek ağır bir travmadır ve böyle bir espri kadına hiç yakışmaz.

GÜNÜN SÖZÜ

İnsanoğlu hayatta o kadar acı çeker ki, canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır. (Nietzsche)