Ali Küçükbalçık hakkında şok iddialar!

Ünlü sanatçı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın, sahibi olduğu şirketin çalışanlarına uzun süredir maaş ödemediği ve piyasada bulunan birçok şirketin yanı sıra bankalara da borçlu olduğu iddia edildi.

Ali Küçükbalçık hakkında şok iddialar!

Sözcü'nün haberine göre; Ali Küçükbalçık’ın eşi Kibariye’nin ismini kullanarak güven kazandığı ve şirketlere karşılıksız çek verdiği öne sürüldü.

Küçükbalçık’ın maaş ve tazminatlarını isteyen çalışanlarına tehdit içerikli mesajlar attığı ve çalışanların savcılığa giderek şikayetçi olduğu öğrenildi. İddiaya göre; bankalara yaklaşık 10 milyon TL borcu olan Ali Küçükbalçık, satın aldığı lüks aracın borcunu ödemeyince otomobile haciz memurları tarafından el konuldu.

Ali Küçükbalçık’ın Lübnan uyruklu bir kadınla yasak aşk yaşadığı ve Küçükbalçık’ın Kıbrıs’ta yer alan kumarhanelerde Lübnan asıllı kadın arkadaşıyla kumar oynayarak servetini kumar masasında kaybettiği iddiası ise magazin kulislerinde bomba etkisi yarattı.

6 Ağustos 2014 tarihinde Yunan adası Mikonos’a gidip bir hafta tatil yapan Ali Küçükbalçık, kumar oynadığı sırada aynı yerde tatil yapan Türk bir turist tarafından görüntülenmişti. Ali Küçükbalçık’a sarışın bir kadın da eşlik ediyordu.

Ali Küçükbalçık hakkında şok iddialar

Tozkoparan 31. Bölüm fragmanı izle.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber