Amerikalı TV yıldızı Bodrum'a hayran kaldı

Amerikalı TV yıldızı Bodrum'a hayran kaldı

ABD’nin güzelliğiyle dikkat çeken TV ve film yıldızı Cote de Pablo, iki günlük tatil için Bodrum’a geldi. Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni gezip Bodrum halı ve kilimlerinden satın alan Pablo, Bodrum’a hayran kaldığını söyledi. Tatilini tamamlayan yıldız, ülkesine döndü.

Cote de Pablo, çıktığı Ortadoğu ülkeleri gezisinin ardından geçen hafta ilk olarak İstanbul’a geldi. Kentte bir süre kalan yıldız, ardından hafta sonunu geçirmek üzere annesi Maria Fernandez ve yardımcılarıyla Bodrum’a geldi. İki günlük tatilinde, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni gezip Ortakent Beldesi’ndeki Camel Beach plajında deveye binerek gezinti yapan Pablo, ardından Neyzen Tevfik Caddesi’ndeki halı ve kilim mağazasına girdi. Burada bir saate yakın kalan Pablo, eski ve antika halıların da aralarında bulunduğu üç halı ve 4 kilim satın aldı.

Bodrum’da ünlülerin halıcısı olarak bilinen, Kral Abdulaziz, Bette Midler, ünlü Modacı Valentino, Pamela Anderson, Micheal Caine, Dustin Hoffman gibi ünlülere halı ve kilim satan Sayın Burku, "Pablo ilk kez geldiği Bodrum’da tarihi mekanlara hayran kaldığını söyledi. Zamanı olsaydı mavi yolculuğa çıkacağını, aklının mavi yolculukta kaldığını söyledi. Alabildiğince eski halı ve kilim aldı. Önümüzdeki yıl yeniden Bodrum’a geleceğini söyledi" dedi.

NCIS TV’de sunuculuk, ’Control, The Street, The Education of Max Bickford, The Jury, The Last Rites of Ransom Pride’ gibi dizi ve filmlerde rol alan, ayrıca birçok TV ve sinema ödülüne sahip olan Pablo, sıcakkanlı, neşeli ve esprili tavırları ile dikkat çekti. Ünlü yıldız, tatilini tamamlayıp Bodrum’dan ayrıldı.

Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber