"Aşk bitiyor ama arkadaşlık bitmiyor"

Mustafa Sandal’la boşanacak olan Emina Jahovic, “Denedik ama olmadı. Aşk bitiyor ama arkadaşlık bitmiyor” dedi.

"Aşk bitiyor ama arkadaşlık bitmiyor"

Mustafa Sandal’la, 10 yıllık evliliğini noktalayacak olan Emina Jahovic, önceki gün oğlu Yavuz’un doğum günü partisinde soruları cevapladı. “Boşanacağınız için kendinizi üzgün hissediyor musunuz?” sorusuna şarkıcı, “10 senelik evlilik bitiyor, İnsan üzülmez mi? Arada çocuklar var, zor bir durum. Hayatta en zor şeylerden birisi boşanmak” cevabını verdi.

‘Konu para değil’

Boşanma davasında hiçbir maddi talebinin olmadığını söyleyen Jahovic, “Hayatım boyunca çalışırım. Maddiyat yüzünden ayrılacağımız yazıldı ama öyle bir şey yok.” dedi. Çocuklarına boşanacaklarını söylediklerini belirten şarkıcı, “Son kez denedik ama olmadı. Aşk ve duygu bitiyor ama arkadaşlık bitmiyor” diye konuştu. Eski sevgilisiyle görüştüğü haberlerine Jahovic, “Onu 11 senedir görmedim. Sırp basını, benle ilgili bir skandal bulamayınca böyle bir dönemde fırsatı değerlendirdiler. Hayatımda kimse yok.” dedi.

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber