'Aşkın içini de boşalttılar'

Kariyerinin 25'inci yılını Kerki ve Solfej işbirliğiyle düzenlenen turne kapsamında kutlayan Sertab Erener, Güz Konserleri'nde Bursalı müzikseverlerle buluştu.

'Aşkın içini de boşalttılar'

Müzik kariyerinde 5 milyonun üzerinde albüm satan ve Türkiye'ye 'Uluslararası Eurovision Müzik Yarışması' birinciliğini getirerek adını tarihe yazdıran Sertab Erener, Bursa Açıkhava Tiyatrosu'nda muhteşem bir konsere imza attı.

Söylediği şarkıların yanı sıra seyircilerle şarkı arası sohbetlerindeki diyaloglarıyla da dikkati çeken sanatçı, yaz aylarında başlattığı 90'lar polemiğini farklı bir boyuta taşıdı.

Açıklaması sonrası "Sertab 2000'li yıllardan nefret ediyor" algısı oluşturulduğunu dile getiren Erener, "Hayır 2000'li yıllardan nefret etmiyorum. Ancak 90'larla çarpıştırıldığında hep kaybediyor. Dikkat ederseniz aşkın içini de boşalttılar. Bence aşk bu değil" diyerek, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Konserine 1986 yapımı 'Top Gun' filmini anımsatacak nitelikteki montu ile çıkan başarılı sanatçı, konserini 'Unutursun' isimli parçasıyla noktaladı.

ATV ile gezi ölümle bittiSuşehri ilçesine bağlı Kavşut köyünde meydana gelen ATV kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır yaralı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber