Sıtkı Kulak ve Handegül Doğan’ın Adana’da yapılan düğününde, Türk örf ve adetleri unutulmadı

ADANA USULÜ DÜĞÜNADANA USULÜ DÜĞÜNSıtkı Kulak ve Handegül Doğan’ın Adana’da yapılan düğününde, Türk örf ve adetleri unutulmadı.

Yurt içinde ve dışında birçok inşaat projesine imza atan Kulak İnşaat’ın üçüncü kuşak temsilcisi Sıtkı Kulak, hayatını Handegül Doğan’la birleştirdi. Önceki gün Sheraton Oteli’nde yapılan görkemli törene çiftin ailelerinin yanı sıra Demet Sabancı Çetindoğan, Arzu-Ömer Sabancı, Emine-Erhan Kamışlı, Arzu Savgı, Mesude Özbek, İdil Gazioğlu ve Derya Karagülle de katıldı.
Hazırlıkları aylar öncesinden planlanan düğün, Türk örf ve adetlerine göre yapıldı. Gecede sahneye çıkan folklor ekibi ve servis edilen Adana kebabı, misafirlerin ilgisini çekti. Yeni yılın ilk düğününde kadınların şıklık yarışı, göz kamaştırdı.

Los Angeles’ta
unutulmaz gala

ADANA USULÜ DÜĞÜNSanat, müzik ve moda tasarımlarından elde ettiği kazancı çocuklar yararına kullanan Los Angeles merkezli hayır kurumu Art Of Elysium’un önceki akşam gerçekleştirilen ödül gecesi, sanat ve iş dünyasının dünyaca ünlü isimlerini bir araya getirdi. Organizasyonun konukları arasında yer alan Begüm Şen, şıklığı ve zarafetiyle en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

Davetler renklendi
ADANA USULÜ DÜĞÜNİstanbul cemiyet hayatına, yıllarca lüks mekanlarda akşam üstü partileri organize eden Lal Dedeoğlu, sosyal yaşama döndü. Etiler Fenix’i yenileyen işletmeci, ilk partisini önceki gün organize etti. Umut Özkanca’nın da katıldığı etkinlikte, DJ Menderes Utku ve DJ Engin müzikleriyle, konukların eğlenceli vakit geçirdi.

Yeni koleksiyon
görücüye çıktı

ADANA USULÜ DÜĞÜNYakın zamana kadar ev tekstili üzerine birçok markaya tasarım yapan Alize Adıgüzel ve annesi Seher Akdağ’ın kurduğu Home Couture, ilgi görmeye devam ediyor. Anne-kız, önceki akşam Göktürk’teki mağazalarında yeni koleksiyonlarını görücüye çıkardı. Renkli geçen tanıtımda mağaza önüne kurulan barbeküde, konuklara ziyafet verildi. İkili yaptıkları konuşmada, çok yakında Dubai’de açacakları mağazalarının müjdesini verdi.