Dilek Türkan, albümü ‘An’ın tanıtımını muhteşem bir konserle yaptı. Geceye, cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Klasik Türk müziği ve tango yorumcusu Dilek Türkan, üçüncü albümü ‘An’ın tanıtım konserini önceki akşam Çırağan Sarayı Enderun Ballroom Salonu’nda verdiği muhteşem konserle gerçekleştirdi. Geceye, işadamı İnan Kıraç, Tunç Özbay, Sony Müzik Genel Müdürü Şemsettin Göktaş, Müyap Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Forta, Nebil Özgentürk ve İsmail Küçükkaya’nın da aralarında bulunduğu isimler katıldı. Türkan, “Albümde 13 eski ve 13 yeni şarkıya yer verdik. Kendi bestelediğim şarkılar da var. Albüm isminde olduğu gibi ‘an’ı düşünerek sözleri yazıyorum. Parçaları seçerken, benim de sevdiğim, gün yüzüne çıkmamış eserlere ağırlık verdim” diye konuştu.

Anı yaşadılar

Anı yaşadılar

Anı yaşadılarFlorya’da farklı lezzetler

Arkadaşlıkları çok eskilere dayanan kaptan pilot Murat Hoşcan’la, işadamı Mehmet Fener, kısa bir süre önce, güçbirliği yaparak Florya’daki İstanbul Akvaryum’da Meos adında şık bir restoran açtı. Adı, balığa olan aşk anlamına gelen Meos’da, mekan sahiplerinin kendi ürettikleri organik zentinyağlar eşliğinde hazırlanan yemekler, büyük beğeni topluyor.

Anı yaşadılarAnlamlı sergi

Arçelik, Akmerkez’deki mağazasında CKA Art Gallery by Cengiz Karavan Sanat Galerisi’nin karma sanatçılardan oluşan resim sergisini sanatseverlerle buluşturdu. Akmerkez Arçelik’in sahibi Songül Toprak Özsan’la, Cengiz Karavan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sergide, yerli ve yabancı sanatçıların 32 eseri yer alıyor. İş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı etkinlikte, Türkiye, İsviçre ve Endonezya’lı sanatçıların yağlı boya eserleri de yer aldı. Gelirinin bir bölümü Başarım Sensin Derneği’ne bağışlanacak sergi, bir ay boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Anı yaşadılarBilfenliler’in gurur günü

Bilfen’in sahibi Fatih Öztürk ve eşi Esra Öztürk’ün bu aralar mutluluklarına diyecek yok. Öztürkler’in neşelerinin kaynağı ise, başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kayseri, İskenderun, Antalya, İzmir ve Bursa’da yer alan 15 okulun büyük başarı göstermesi... Geçtiğimiz yıl TEOG sınav sonuçlarına göre 18 bin ortakokulun katıldığı sınavda, Bilfen’in
15 okulunun ilk 20’de yer alması, Öztürk Ailesi’ni ve kurumun değerli öğretmenlerini sevindirdi.