Kurban Bayramı tatilini Grönland’de geçiren Dilara Koçak, Kuzey Buz Denizi’nde yüzdü. Diyetisyen,“Delilikti... Bambaşka bir deneyim” dedi.

Beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak, Kurban Bayramı tatilini fırsat bilip, dünyanın en büyük adası Grönland’e gitti.

Norveç’ten İzlanda’ya geçen Koçak, kısa bir uçak yolculuğunun ardından gemiyle Grönland’e ulaştı.

Diyetisyene, arkadaşı Baha Aslanoba da eşlik etti. Instagram’da çektirdiği fotoğrafları paylaşan Koçak, “Bambaşka bir deneyim. Yüzümdeki ifade, buzullarla kaplı ve sıcaklığı sadece iki derece olan kuzey denizinde yüzme deliliğidir. 110 kişilik gemide, 16 kişi cesaret ettik. Belimize güvenlik kemeri taktılar, başımızda doktor bekledi. Baha Aslanoba ile ülkemizi başarıyla temsil ettik” notunu yazdı. Grönland mutfağının püf noktalarını da alan diyetisyen, deneyimlerini takipçileriyle paylaştı.

Buzlar arasında

İtalya tatili

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, İtalya’nın Toskana bölgesinde, kızı Esra ve arkadaşlarıyla tatil yapıyor. Havuz kenarında tavla oynayan ekip, daha sonra deniz keyfi yaptı. Koç, drone’la çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Buzlar arasında

Abla-kardeş sohbette

Derin Mermerci, eşi Cem Aydın ve kızlarıyla, ablası Yosun Reza’nın yanına New York’a gitti. Hasret gideren abla-kardeş, bol bol sohbet etti. Mermeci, çektirdiği kareyi “Kalbim” notuyla paylaştı.

Buzlar arasında

Kutlamalar devam ediyor

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Baran Aras, bir haftada iki mutluluk yaşadı. Geçtiğimiz günlerde oğlu Atlas’ın dördüncü yaşını kutlayan iş insanı, bu kez eşi Elif İnci Aras’ın doğum günü için sürpriz parti hazırladı. Davete, Gül Ergi, Şule Argüder, Ayşegül Kayabay ve Ayfer Toprak Karavan katıldı.

Buzlar arasında

Kumsal konseri

Alaçatı Spiaggia Grande, gelenekselleşen Kenan Doğulu kumsal konserlerine bir yenisini ekledi. Gün batımında başlayan organizasyon, ay mehtabı altında devam etti. Şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında, Murat Cevahir, Fatih Eryılmaz, Erol Turanoğlu, Tuba Ünsal, Ayşe Tolga, Nejdet-Emel Ayaydın ve DJ Mahmut Orhan da vardı.

Buzlar arasında