Penti’nin 2018 Plaj Koleksiyonu’nun tanıtımına, cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı.

Penti, 2018 Plaj tanımını, Soho House İstanbul’da bir davetle yaptı. #YazBenimle temalı organizasyona, ünlü simalar katıldı. Etkinlikte, Işıl Reçber, Aslıhan Karalar, Aslı Kızmaz, Arzu Kunt ve Öznur Yakın’ın aralarında bulunduğu isimler hazır bulundu. Marka, müzik dolu etkinlikle, “Yaza merhaba” dedi. Davetlilerden tam not alan tasarımlar, yedi farklı temayla hikayeler sunuyor.

Cıvıl cıvıl buluşma

Cıvıl cıvıl buluşma

Cıvıl cıvıl buluşma

Bahar daveti!

İtalyan’ın dünyaca ünlü giyim markası, Marella’nın City’s mağazasında gerçekleştirilen davette, İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun renkli, eğlenceli ve özel ürünleri misafirlere tanıtıldı. Organizasyona iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Gülbin Simitçioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, renkli kombinler tanıtıldı. Konuklar, hem koleksiyonları inceledi, hem de sohbet etti.

Cıvıl cıvıl buluşma

Cıvıl cıvıl buluşma

Her şey onlar için...

Dilek Sabancı, Ebru Akel, Işın Karaca ve Özgün, özel eğitim gereksinimi olan çocuklara destek için bir araya geldi. P&G Türkiye, Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye iş birliğiyle hayata geçen ‘Minik Sporcular’ projesi, Türkiye’nin 16 iline
yayılarak 400’e yakın eğitim gereksinimi olan çocuk ve onlarla spor yapan partner çocukların fiziksel, sosyal ve bilişsel gelişimlerine destek oluyor.

Cıvıl cıvıl buluşma

Annelere plaket

Otizmli gençler, hayatlarını kendilerine adayan anneleri için 12 Mayıs Cumartesi günü, ‘Anneler Günü’ konseri verecek. Tanfer Sağlık Grubu ev sahipliğinde gerçekleşecek olan etkinlikte, otizmliler ve üniversiteli gençler, FMV Işık Lisesi’nden arkadaş olan, Prof. Dr. Sıddık Yarman ve Dr. Nihat Tanfer’le sahneye çıkacak. Konser sonrasında otizmli çocuklar, annelerine plaket verecek.

Cıvıl cıvıl buluşma

Koleksiyonlar satışa çıktı

Dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu’nun İlkbahar/Yaz 2018 ve Pre-fall 2018 Koleksiyonları, Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşen ‘Atıl Kutoğlu ile Yaza Merhaba’ etkinliğinde satışa çıktı. İlk kez Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da görücüye çıkan tasarımlar, 50 ve 60’ların Paris’inden izler taşıyor. Organizasyona, Heves Ekinci, Henza Çolakoğlu, İman Çolakoğlu, Belkıs Aksoy ve Banu Aksoy Tarakçıoğlu gibi isimler katıldı.

Cıvıl cıvıl buluşma

Cıvıl cıvıl buluşma