Mehmet Emre Hatemi’nin doğum günü partisinde buluşan aileler, çocuklarıyla keyifli bir gün geçirdi.

Hatemi&Hatemi Hukuk Bürosu’nun iki kurucusu avukat Zeynep-Mehmet Ali Hatemi, küçük oğulları Mehmet Emre’nin yeni yaşını kutladı. Ailenin en küçük üyesi olan Emre, bir yaşına girdi. Pastasını anne-babası ve kardeşiyle birlikte üfleyen minik çocuğun keyfi yerindeydi. Bu mutlu günde Hatemi Ailesi’ni dostları da yalnız bırakmadı. Selenium Twins Roof Top’ta düzenlenen etkinlikte, iş tempolarına ara veren anne ve babalar, sohbet etme fırsatı buldu. Akşam saatlerine kadar devam eden organizasyon, davetlilerden tam not aldı.

En küçük Hatemi bir yaşında

En küçük Hatemi bir yaşında

En küçük Hatemi bir yaşında

Dubai’de ilgi odağı oldu

Annesi Nedret Taciroğlu ile moda dünyasında başarılara imza atan Yasemin Taciroğlu, zarafetiyle büyülemeye devam ediyor. Yeni koleksiyonunun tanıtımı için geçtiğimiz hafta Dubai’ye giden tasarımcı, Four Seasons otelde katıldığı bir davette yine ilgi odağı oldu.

En küçük Hatemi bir yaşında

Yılmaz Ulusoy’a büyük onur

Yılmaz Ulusoy, Türk Kalp Vakfı tarafından düzenlenen 30’uncu Kalp Haftası’nın Swissotel’de gerçekleşen açılış töreninde ödüle layık görüldü. İş adamına, kardiyoloji dünyasına yaptığı katkılardan dolayı Doç. Dr. Edip Kürklü Ödülü takdim edildi. Organizasyona katılan Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Güven, Şişli Kaymakamı İdris Akbıyık, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, UEFA Onursal Başkanı Şenes Erzik ve Türk Kalp Vakfı Onursal Başkanı Çetin Yıldırımakın, kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili mesajlar verdi.

En küçük Hatemi bir yaşında

Perakendeciler buluştu

TRC İnşaat, yeni projesi Tuzla Port Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni tanıtmak üzere bir davet verdi. TRC İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hümeyra Ökçün ve Ogün Okat’ın ev sahipliğindeki etkinliğe, perakende sektörünün tanınmış simaları katıldı. Davetlilere projeyi anlatan Ökçün, “202 konut ve 60 mağazadan oluşan Tuzla Port, Anadolu Yakası’nın sahil şeridinde yer alarak, çevresine değer kazandıracak. Türkiye’nin lokomotifi olan inşaat sektörünün durgun dönemi olmasına rağmen Tuzla Port’ta daire satışlarının yüzde 80’i tamamlandı. Mağazaların 50’siyse kiralandı” şeklinde konuştu.

En küçük Hatemi bir yaşında

Bu sezon tatil yapacak

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden, Bodrum Club Catamaran’ın sahibi Dilek Birgen, kulübünü beş yıllığına kiraya verdi. Bebek’te görüntülenen iş kadını, 15 yıl boyunca işletmeciliğini yürüttüğü mekan için “Adeta üçüncü çocuğum gibi oldu” dedi. Birgen, yıllar sonra Bodrum’a sadece tatil için gideceğini belirtti.

En küçük Hatemi bir yaşında

Başarı sırrını açıkladı

Zeynep Kartal, kadın emeğinin konuşulduğu bir panelde yer aldı. Modacı, yabancı bir ülkede Türk olmanın zorluklarını ve başarısının sırlarını anlattı. Kartal, moderatör Doç. Dr. Elif Haykır Hobikoğlu’nun “Başarılı olmanızdaki en büyük etken nedir?” sorusuna, “Türk kültürü ve Türkiye’nin adını dünyaya duyurma isteğim” cevabını verdi ve ekledi: “Türkiye güçlü olursa, siz de kendinizi daha güçlü hissedersiniz.”

En küçük Hatemi bir yaşında

Dev anlaşma

FLO Mağazacılık bünyesine 2012 yılında katılan Lumberjack, dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan MotoGP’de yarışan Estrella Galicia takımının resmi sponsoru oldu.

Brand Park İtalya Yönetim Kurulu Başkanı ve FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ziylan, yaptığı açıklamada, “Lumberjack, sportif yaşamın farkındalığını simgeliyor. Bu nedenle Team Estrella’nın sponsoru olduk” dedi. Ekiple önceki gün bir araya gelen iş adamı, motosiklet sürücüsü Franco Morbidelli ile gazetecilere poz verdi.

En küçük Hatemi bir yaşında