KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Üç gündür Kemer Country Golf Sahası’nda gerçekleşen Turkcell Platinum Golf Challenge, rekor katılımla final yaptı.

Turkcell Platinum Golf Challenge Kemer Country, 300’e yakın sporcunun katılımıyla 19-21 Ekim tarihleri arasında düzenlendi. Turnuvanın son gününde, sekiz ana kategorinin şampiyonları belli oldu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in de yer aldığı turnuva, iş, sanat, spor ve cemiyet dünyasının seçkin simalarını bir araya getirdi. Dördüncü kez gerçekleşen organizasyonda, erkekler A kategorisinin şampiyonluk kupasını Hasan Akçakayalıoğlu kaldırdı. Kadınlar A kategorisindeyse Nonita Chandrd birinci oldu.

ÖDÜL LİSTESİ

Erkekler A: Hasan Akçakayalıoğlu
Kadınlar A: Nonita Chand
Junior 18 Holes: Ece Vural
Erkekler Gross: Hasan Akçakayalıoğlu
Kadınlar Gross: Beyhan Benardete

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Tasarımın kalbi burada attı

‘Tasarım Tomtom Sokakta’, bu yıl ‘Bir Yolculuk Masalı’ temasıyla gerçekleşti. Tomtom Kırmızı, Tomtom Kaptan Sokak, İtalyan Lisesi ve Tomtom Gardens’da düzenlenen organizasyona katılım yoğundu. Sanat, tasarım ve alışverişi bir arada sunan etkinlik, söyleşiler ve atölyelerle festivale dönüştü. Organizasyonun ev sahipliğini üstelenen Yeşim Ketenci ve Nilay Özenbay, dikkat çeken eserleriyle beğeni topladı.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Renkli açılış

1997’de Tanzanya’dan Türkiye’ye gelen ve eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Dr. Mubaraka Ljohiy, kendi adını verdiği kliniğini Ataşehir’de bir davetle açtı. Tanzanya Büyükelçisi Elizabeth Kindo’nun da hazır bulunduğu etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu. Plastik cerrah, gazetecilerin “Nerelisiniz?” sorusuna “Erzurumluyum” cevabını vererek, konuklarını güldürdü. Ljohiy’e eşi Dr. Nihan Didem ve kızları da eşlik etti.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Nostaljik gazino geceleri

İstanbul gazinolarının ihtişamı, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta yaşıyor. Hakan Bahar, Aqua Reastaurant’ta konuklarını nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. ‘İstanbul Gazinosu’ konseptiyle sevenleriyle buluşan sanatçıyı, iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasının tanınmış isimleri yalnız bırakmadı. Aralarında Derin Mermerci, Özge Ulusoy, Lal Dedeoğlu ve Elif Boyner’in de bulunduğu ünlüler, Türk sanat müziği eşliğinde keyifli saatler geçirdi. Müzeyyen Senar’dan Zeki Müren’e, Emel Sayın’dan Gönül Yazar’a pek çok sanatçının eserlerini seslendiren Bahar, “Cumhuriyet öncesi ve sonrasında gazinolar, eğlence kültürümüzün en renkli unsurları arasında yer aldı. O günleri yeniden yaşatmaya başladığımız için büyük bir mutluluk duyuyorum” dedi.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

95’inci yıl şerefine!

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Volkan Karataş, Cumhuriyet Bayramı’nın 95’inci yılı şerefine Rumeli Feneri Kalesi’nde geleneksel golf vuruşunu gerçekleştirdi. Karataş’a bu keyifli etkinlikte, Sinem Yıldırım, Anta Toros, Hülya-Burak Şendir de eşlik etti. Golfe gönül veren sporcu, “Cumhuriyetimizin modern yüzünü spor faaliyetleriyle öne çıkarmak bizleri heyecanlandırıyor” şeklinde konuştu.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Alışveriş turu yaptı

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Buket Taşdelen, Zorlu AVM’de görüntülendi. Mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Taşdelen, Parle’de dostlarıyla buluştu.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI

Günü çocuklarına ayırdı

Necmettin Karabacak, çocukları Duru ve Furkan’la Vadistanbul’da objektiflere takıldı. Birlikte yemek yiyen aile, daha sonra eğlence merkezinde keyifli saatler geçirdi.

KEMER COUNTRY CLUB’TA FİNAL HEYECANI