Maldivler’de özel kutlamaCemiyet hayatının ünlü isimleri, 2019’u yurt dışında karşıladı. Dört günlük tatili fırsat bilen isimlerden bazıları Avrupa’nın dünyaca ünlü kayak merkezlerini tercih ederken, bazıları ise rotayı sıcak ülkelere çevirdi

Turizm alanındaki çalışmalarıyla bilinen Esin Güral Argat’ın oteli Joali Resort Maldiv’in açılışı geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Esin Güral Argat’ın, global markası Joali Resort Maldiv, geçtiğimiz günlerde açıldı. Hazırlıkları uzun zamandır süren organizasyonda, iş insanı, ilk olarak aile dostlarını ağırladı.
Bir yandan yeni yılı da kutlayan ekipte, TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut’la kızları Nida ve Dila, Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Neşe Kavak’la çocukları da yer aldı.
Açılışta ayrıca Nilüfer Bulut’un doğum günü de kutlandı.

Kızları her şeyi
Maldivler’de özel kutlamaZeynep Yılmaz, kızları Leyla ve Yasemin’le yeni yılı sıcak havada karşıladı. Çocuklarına olan sevgisini her fırsatta dile getiren ve yanından hiç ayırmayan Yılmaz, yılbaşında Dubai tatilini de kızlarıyla geçirdi.

Baş başa Londra
Enis Pekuysal, eşi Nergis Hanım’a bu yıl sürpriz yaparak, Londra’ya götürdü. Çocuklarını aile büyüklerine emanet eden ikili, romantik bir tatil yaşadı.

Maaile kutlama
Aile kavramına önem veren Yılmaz Ulusoy, yeni yıla Londra’da girdi. “Başarının anahtarı mutlu aileden geçer” diyen iş insanı, eşi Serap Hanım, çocukları Pınar Ulusoy Şenol, Pelin Ulusoy Tepret, Mehmet Ulusoy, damatları Oğuz Şenol, Turgut Tepret, gelini Didem Maldivler’de özel kutlama Ulusoy; torunları Kaan Şenol, Mina-Can Tepret ve Yılmaz-Naz Ulusoy’la 2019’u karşıladı. Aile bireylerini birbirinden ayırmayan Yılmaz Ulusoy, herkese yılbaşı hediyesi verdi.?

Tatile devam
Maldivler’de özel kutlamaYüksek mimar Turhan Kaşo ve eşi Zülal Hanım, yoğun iş temposunun ardından, dört günlük tatili fırsata çevirdi. Uzun zamandır Küba seyahatinin hayalini kuran ikiliye, arkadaşları da eşlik etti. Kaşo çifti, birkaç gün sonra İstanbul’a dönecek.

Nehirde kutlama

Cemiyet dünyasının ünlü sanat danışmanı Gül Ergi ve Yücel Mergen, bu yıl bir değişiklik yaparak, arkadaşları Hülya-Rasim Zaimoğlu çiftiyle, Portekiz’de 2019’a “Merhaba” dedi. Sıkı dostlar farklı bir kutlama yaparak, yedi günlük nehir turu tatilini tercih etti.?

Dalışa gitti
İş insanı Ömer Dinçkök’ün eşi Ayşegül Dinçkök, dalış tutkusundan yeni yılda da vazgeçmedi. Dünyanın en önemli dalış merkezlerini her fırsatta ziyaret eden Ayşegül Hanım, arkadaşlarıyla beraber Maldivler’de dalış yaptı.

Anne kız Malaga
Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç, kızı Aylin’le yeni yılı İspanya’nın Malaga şehrinde karşıladı. Bu yıl İspanya’ya sık sık giden Koç Ailesi, yıl başında da geleneğini bozmadı.

Kayak molası
Amerikan Türk İş Kadınları Derneği Başkanı Sevi Sarı, bir süreliğine geldiği Türkiye’de iş seyahatleri yaptı. İş insanı, toplantılarını bitirir, bitirmez arkadaşlarıyla Bulgaristan’a geçerek, kayak tatili tercih etti.