Cemiyet ve iş dünyasının seçkin simaları, İstanbul Modern’in davetlisi olarak Paris’te sanatla iç içe dört gün geçirdi.

İstanbul Modern, altın ve gümüş üyelerine özel ikinci yurt dışı gezisini, Paris’teki FIAC sanat fuarına düzenledi. Tura, İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı ve yönetim kurulu başkan yardımcısı Okşan Sanön Atilla’nın yanı sıra Hasan-İrden Ulusoy, Piraye-İsak Antika, Güldal Turgut, Ebru Aydın Zincirkıran, Canan Gündoğdu ve Ferhat Yeter katıldı. Grup, 45’inci kez Grand Palais’de gerçekleştirilen dünyanın en önemli organizasyonlarından FIAC’ı VIP davetlisi olarak ziyaret etti. Üyelerin programında ayrıca ünlü müzeler Centre Pompidou, Fondation Louis Vuitton ve Musee D’Orsay ile köklü sanat galerileri Ropac, Gagosian, Perrotin ve Lelong vardı. Sanatçılar Xavier Veilhan ve Sarkis’in de atölyelerini gezen ekibe, İstanbul Modern Genel Direktörü Levent Çalıkoğlu rehberlik etti.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

Küçük sporcudan büyük başarı

Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde, 19-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen At Terbiyesi Şampiyonası’na Nil Esirtgen damga vurdu. Küçük spocu, P1 Pony biniciler kategorisinde Kemer Country Club adına, Big Boss ve Mickey Mouse isimli ponileriyle yarışarak, şampiyon oldu. Esirtgen, 27-29 Ekim tarihlerinde İzmir Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenecek Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışları’na da katılacak.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

Özel davet

Nicederm Medikal Estetik kurucuları Nihan-Cem Bozatlı, Ortaköy Ruby’de özel bir davet düzenledi. İkili, Amerika’da üretilen, içerikleri FDA onaylı mezoterapi serisi ‘Kleopatra Gençlik İksiri’nin tanıtımını yaptı. Cemiyetin ünlü simaları, açılışta hazır bulundu.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

Balayı Monako’da

Turizm dünyasının önde gelen isimlerinden Tilda Miletli, kızı Sena Ruken’i evlendirdi. Şişli Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikahın ardından, Cezayir Restaurant’ta düğün yemeği düzenledi. Araks İspiroğlu’yla nikah masasına oturan Ruken, ailesi ve dostlarıyla geç saatlere kadar eğlendi. Çift, balayını Monako’da geçirecek.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

Romantik yemek

İş insanı Hüsnü Güreli, eşi Asuman Hanım’la Kanyon’da objektiflere takıldı. Çift, baş başa akşam yemeği yedi.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ

Hazırlıklar bitmedi

Pınar Tezcan, Zorlu AVM’deydi. Kızı Doğa’nın dünyaya gelmesine sayılı günler kaldığını söyleyen Tezcan, “Hazırlıklarımız daha bitmedi” dedi.

PARİS’TE  SANAT GEZİSİ