Dünyanın önemli orkestra ve şefleriyle çalışan Gülsin Onay, Bodrum’daki piyano resitalinde konuklara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Uluslararası alanda Chopin icracısı olarak kabul gören Gülsin Onay, önceki akşam Bodrum Cennetköy’de piyano resitali verdi.

Davetin konukları arasında Sema Çelebi, Zeynep Germen, Türkan Gürsel, Nesligül Aksoy, Sedef Cauki ve Canan İmer de vardı.

Gecenin finalinde ünlü sanatçının eşi Tony, bir sürpriz yaparak kontrabasıyla konsere renk kattı.

Devlet sanatçısı, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası solisti Onay, konser maratonuna sanat danışmanlığını yaptığı ve bu yıl 15’incisi düzenlenen ‘440 TUŞ’ etkinliğiyle devam edecek. Resital, yarın akşam Antika Taş Ocağı’nda gerçekleşecek.

PİYANO MARATONU

Denizde ‘Şen’ saatler

Begüm Şen, tatiline Bodrum’da devam ediyor. Şen, önceki gün teknelerini demirledikleri Cennet Koyu’nda seabob ile denizde keyifli saatler geçirdi.

PİYANO MARATONU

Toskana turu

Caroline Koç, kızı Esra ve arkadaşlarıyla Toskana’da tatil yapıyor. Vespa’nın antika modeliyle bölgeyi gezen Koç, çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Anne-kız, gün boyu kaldıkları otelin bahçesinde tur attı.

PİYANO MARATONU

‘İyilik İçin Sanat Derneği’nden Garip Ay’a ziyaret

‘İyilik İçin Sanat Derneği’ üyeleri, Rönesans döneminin bir geleneğinden yola çıkarak gerçekleştirdikleri ‘Sanat Buluşmaları’nın 164’üncüsünde, sanatçı Garip Ay’ı Kabataş’taki atölyesinde ziyaret etti. Başkan Selin Bozkurt ve üyeler, Ay’ın çalışmaları hakkında bilgi alıp, ebru sanatının inceliklerini dinledi.

PİYANO MARATONU

Aile büyüyor

Bodrum ve Çeşme’deki mekanlarıyla adından söz ettiren işletmeci Nedim Binler, ikinci kez baba oldu. Binler çifti, Acıbadem Bodrum’da dünyaya gelen oğullarına, Murat adını koydu.

PİYANO MARATONU

San Torini’de yıl dönümü

Feriha-Osman Göksu, evliliklerinin 49’uncu yılını çıktıkları gemi turuyla kutladı. İlk durağı Santorini olan çift, tatil fotoğraflarını “Yunan Adaları’nda yıl dönümü kutlamak başkadır” notuyla paylaştı.

PİYANO MARATONU