Cemiyet hayatının tanıdık simaları, Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin’in şarkılarıyla coştu.

Moda Deniz Kulübü, önceki akşam üyelerine özel, Türk pop müziğinin tarihinde yolculuk yaptıkları bir geceye imza attı. Kulübün haftalar öncesinden duyurusunu yaptığı ve rezervasyonların ilk günlerde dolduğu etkinlikte, Erol Evgin sahne aldı. Aynı gün İstanbul’da havanın yağışlı olması, organizasyonu iptal etme noktasına getirse de, akşamüzeri güneş açmasıyla konser gerçekleşti. Uzun bir tatilin ardından bir araya gelen kulüp üyeleri, usta sanatçının şarkılarıyla eğlenceye doydu.
Konseri, Çiğdem-Hayri Bilen, Kemal Özatalay, Mehmet Kuriş, Azade Toner, Perihan Akı, Ercan Erdem, Teoman Taşpınar, Şebnem Demren, Şeniz Lakay ve Merih Gürkaynak’ın da aralarında bulunduğu iş, sanat ve cemiyet hayatından renkli simalar izledi. Yaklaşık üş saat sahnede kalan Evgin, ‘Ateşle Oynama, ‘Bir de Bana Sor’, ‘Deli Divane’, ‘Ah Bu Hayat Çekilmez’ ve ‘Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım’ gibi geçmişten günümüze en sevilen eserlerini seslendirdi. Usta sanatçı, şarkı aralarında esprileri ve fıkralarıyla, davetlileri güldürdü.
POP TARİHİNE YOLCULUK YAPTILARPOP TARİHİNE YOLCULUK YAPTILARPOP TARİHİNE YOLCULUK YAPTILARPOP TARİHİNE YOLCULUK YAPTILAR