İstanbul’un tarihi mekanlarından biri olan 10 Karaköy, üçüncü yılını iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimleriyle kutladı

10 Karaköy, üçüncü yılını ve butik yaşam tarzı öncüsü olan SBE’nin, global portfolyosuna katılmasını, görkemli bir partiyle kutladı. SBE’nin Orta Doğu ve Avrupa’daki Operasyonlar Başkanı Chadi Farhat ve 10 Karaköy Genel Müdürü Eylem Atalay’ın ev sahipliğindeki geceye, Arzu-Ömer Sabancı, Ayşin-İsmail Ekşioğlu, Dilek Türker ve Didem Kurdoğlu’nun da aralarında bulunduğu isimler katıldı. Konuklar, tarihi 18’inci yüzyıla dayanan, eski Balıklı Rum Hastanesi restorasyonuyla dikkat çeken 10 Karaköy’de Devlet Opera ve Balesi’nin gösterisini de izledi.

Tarihi mekanda yıldönümü

Tarihi mekanda yıldönümü

Dostlarla açılış

Birçok ülkede danışmanlık hizmeti veren, yurtiçi ve yurtdışında kendi yerlerini açan Serkan Mutlu, Kağıthane’de Serkan Usta isimli bir restoran açtı. Yetiştirdiği ustalara da istihdam sağlayan Mutlu’nun açılış davetine, cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Etkinlikte, Rabia Kurşun, Prof. Dr Hilal Mocan, Şahnaz Çakıralp, Nasuh-Mine Mahruki ve Orion Hakkı Yılmaz hazır bulundu.

Tarihi mekanda yıldönümü

Ödüllü markalar

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen ‘1 Numaralı Markalar Araştırması’nın sonuçları, önceki akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ödül töreniyle açıklandı. Geceye, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Etkinlikte, perakende sektörüne ilişkin 15 kategoride dağıtılan ödüller, sahiplerini buldu.

Tarihi mekanda yıldönümü

Haftaya nostaljik bakış

Bir zamanlar İstanbul renkli gece hayatının vazgeçilmez simalarının katıldıkları davetlerden objektifimize yansıyanlar...

Tarihi mekanda yıldönümü

Tarihi mekanda yıldönümü

Tarihi mekanda yıldönümü