Hay Sağlık Merkezi’nin sahibi Dr. Ender Saraç’ın zarif eşi Benan Saraç, sürpriz bir partiyle yeni yaşına girdi. Nişantaşı Müşkülpesent’teki, davete, iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda sima katıldı. Keyifli gecede, Saraç’ın eşi için özel olarak hazırlattığı, Koç ve Akrep figürleriyle süslenmiş pasta, ilgi çekti.

Yeni yaşa sürpriz

Yeni yaşa sürpriz

Ünlü anneler bir arada

Keyifli etkinlikler düzenleyenHappy Nest, 12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Doğal Yaşam Festivali’nin tanıtımında, ünlü simaları ağırladı. Mekanın kurucusu Pelin Ulusoy Tepret’in ev sahipliğinde gerçekleşen davet, renkli anlara sahne oldu. Etkinliğe, İpek Toplusoy’la kızları Zeynep ve Selin, Özge Argüder San-der’le kızı Simge, Serap Sarı, Begüm Tacir ve İpek Köse gibi isimler katıldı.

Yeni yaşa sürpriz

Yeni yaşa sürpriz

10’uncu yılı kutladı

Akmerkez ve Bee Goddess, 10’uncu yaşını ve baharı ‘Flowers and Diamonds’ sloganıyla Papermoon’da kutladı. Cemiyet ve markanın müdavimlerinin katılımıyla gerçekleşen davette Ece Şirin’in tasarımları sergilendi. Organizasyonda, Nevbahar Koç, Serra Tokar, Bettina Machler ve Zeynep Çarmıklı Şirin’i yalnız bırakmadı.

Yeni yaşa sürpriz