Cemiyet hayatının tanınmış isimleri, yılın son günlerinde partiler ve özel organizasyonlarla 2018’i karşıladı

YILIN SON DAVETLERİ

BERLUTI İSTANBUL'DA

Berluti markasının açılış kokteyli, geçtiğimiz günlerde markanın Ceo’su Mr Antoine Pin’in de katılımıyla gerçekleşti. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alan yeni butikte Berluti markasının tüm yaşam tarzı sergilendi. Kokteyle, Mehmet Hotiç, Zeynep Üstünel, Dilara Koçak ve Levent Ceylan gibi iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

YILIN SON DAVETLERİ

Kırmızı gece

Skal International İstanbul Kulübü ve Marmara Kulübü’nün düzenlediği ‘Kırmızı Yılbaşı’ partisi, önceki gece Sofa Hotel’de gerçekleşti. Renkli görüntülere sahne olan etkinliğe, International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci, Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak, Skal Bakü Azerbaycan Kulübü Başkanı Ahmetcan Yeşildağ ve turizm dünyasının seçkin isimleri katıldı.

YILIN SON DAVETLERİ

Geleneksel buluşma

Diş Hekimi eşi Murat Zogun’la mesleğine gönül veren Dr. Arzu Yalnız Zogun, her yıl geleneksel hale getirdikleri yeni yıl partisini önceki akşam gerçekleştirdi. Çiftin, Dentaluna adını verdikleri Nişantaşı’ndaki muayenehanelerinde gerçekleşen kutlamada hem hastaları hem de dostlarından oluşan seçkin bir topluluk yer aldı.

YILIN SON DAVETLERİ

Partiyle yıla veda...

İstanbul cemiyet hayatında özel etkinlere imza atan ve dostları arasında parti gurusu olarak tanınan Senem Selimi, önceki akşam İstanbul’un popüler mekanı Alancha’da özel bir geceye ev sahipliği yaptı. ‘Cheers To 2018’ konseptli gecede, tanıdık simalar bir araya geldi. Ceynur’un performansıyla coşan konuklar, DJ Mertcan’ın parçalarıyla eğlendi.

YILIN SON DAVETLERİ

İkinci mağazası Nişantaşı’nda açıldı

Kısmet By Milka, İstanbul’daki ikinci mağazasını Nişantaşı’nda açtı. Davete, Özge Ulusoy, Ebru Akel, Pınar Hotiç, Özlem Güsar, Çağla Cabaoğlu, Hande Can Yüce, Sibel Büyükuğur, Defne Ongün Müminoğlu, Didem Bağrıaçık ve Damla Şener’in de aralarında bulunduğu isimler katıldı.

YILIN SON DAVETLERİ

Mutlu’nun heyecanı

Döner ustası Serkan Mutlu, kendi adını taşıyan ilk konsept restoranının Kağıthane’deki ön açılışını dostlarıyla yaptı. Nasuh Mahruki eşi Mine ve çocukları Barlas ve Bilge Mahruki, Saydun Gökşin, Elçin Önder, Figen Kuranel, Şenol Durmuş ve Emine Durmuş döner şöleniyle keyifli vakit geçirdi.

YILIN SON DAVETLERİ

Sofralar süslendi

Seren Erdoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe katılanlar yılbaşı sofra süsleri hazırladı. Özenle hazırlanan yılbaşı sofralarına bu kez genç tasarımcı Seren Erdoğan’ın eli değdi. Ruşa Acar, Nesrin Kılavuz, Hülya Topçuoğlu Kural, Ayşegül Aygün Aydın, Burcu Savaşçı’nın katılım sağladığı workshop, keyifli anlara sahne oldu.

YILIN SON DAVETLERİ

Yatırımcılar bir arada

İma Group, Türkiye’de hizmet vermeye başlaması onuruna İstanbul Hilton Exhibition Center’da bir davet verildi. Gecede, emeği geçenler, plaketle onurlandırıldı. Ferko Signature binasında hizmet vermeye başlayacak İma Group’un davetine, ilk tebrik Gökçe Meriçten’den geldi.

YILIN SON DAVETLERİ

Yedinci yaş sevinci

Sacred7 Travel, önceki akşam düzenlediği özel bir davetle yedinci yaşını Four Seasons Sultanahmet’te kutladı. Organizasyona Berna Laçin, Murat Güloğlu, Saffet Emre Tonguç, Mustafa Seven, Aret Vartanyan ve Yekta Kopan katıldı.