Baba olmak istiyor

Sağlığına ve ailesine yoğunlaştığını fakat müziğe döneceğini açıklayan Justin Bieber, baba olmak istediğini belirterek kafaları karıştırdı.

Baba olmak istiyor

Son dönemde Hailey Baldwin’le evliliğinde yaşadığı sıkıntılarıyla gündeme gelen Justin Bieber, Instagram’dan hayranlarına seslendi. Bir karesinin altına, “Sizlerden, benden albüm istediğinizi belirten tonlarca mesaj alıyorum. Şunu fark ettim ki, neredeyse ilk gençlik yıllarımın tümü ve 20’li yaşlarımın başı turnede geçti. Muhtemelen beni de son turnemde mutsuz gördünüz. Sizler de, ben de bunu hak etmiyorduk” diye yazan Kanadalı şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti:

“Hepimizin yaptığı gibi ben de deneyip yanılarak yoluma bakıyorum. Şimdilerdeyse herkeste var olan ve bende de bulunan kendimle ilgili köklü meseleleri iyileştirmeye odaklandım. Böylece evliliğimi sürdürebilirim ve hep istediğim gibi baba olabilirim.”
Bieber, son olarak şunlar yazdı: “Müzik benim için çok önemli ama hiçbir şey sağlığımdan ve ailemden önce gelmez. En kısa sürede harika bir albümle döneceğim.”

19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber