Geri Dön

'Baba Sahne'de yeni sezon başlıyor

Tiyatro ve sinema oyuncusu Şevket Çoruh'un geçtiğimiz yıl İstanbul'un kültür ve sanat hayatına kazandırdığı Baba Sahne, yeni sezonu 6 Ekim Cuma günü açacak.

'Baba Sahne'de yeni sezon başlıyor

Kadıköy'de geçtiğimiz nisan ayında kapılarını açan ve 16 Haziran'da sezonu kapatan Baba Sahne, yeni sezona 6 Ekim Cuma günü 'Bir Baba Hamlet' oyunuyla başlayacak.

Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu'nun birlikte rol aldığı, yönetmenliğini Emrah Eren'in yaptığı 'Bir Baba Hamlet' oyunu; 6, 7, 20 ve 21 Ekim tarihlerinde Baba Sahne'de seyirciyle buluşacak.

Ekim ayında ayrıca, Günay Karacaoğlu'na tek kişilik muhteşem performansıyla 42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri'nde 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü getiren 'Aşk Ölsün' sahnelenecek. Murat İpek'in yazdığı, Barış Dinçel'in yönettiği oyun; 13, 14, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde Baba Sahnede tiyatroseverlerle buluşacak.

Sezon içinde sahneleyeceği yepyeni oyunlarının hazırlıklarını sürdüren 'Baba Sahne', ekim ayı boyunca tiyatroadam, B Planı, Yolcu Tiyatro, Altıdan Sonra Tiyatro gibi toplulukların oyunlarına, Two Tenors adlı müzikli gösteriye ve sürpriz konserlere de ev sahipliği yapacak.

Canlı yayında tansiyon yükseldi! Ahmet Hakan CHP'li eski vekili yayından aldıProgramda adı geçen ve cevap hakkı için canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın ile programın katılımcılarından AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında sert bir tartışma yaşandı. Ardından CHP'li Günaydın çıkışlarını program moderatörü Ahmet Hakan'a yöneltti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber