Bayram coşkusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm Türkiye’de büyük coşkuyla kutlandı.

Bayram coşkusu

Burcu Güneş, Funda Arar, Şebnem Ferah ile Soner Sarıkabadayı gibi onlarca isim, Cumhuriyet’in 95’inci yıl dönümünde, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sahneye çıkarak sevenlerine bayram coşkusu yaşattı. Şarkıcılar, söylediği parçaların yanı sıra, Mustafa Kemal Atatürk’ü de andı.

Danslı kutlama

Soner Sarıkabadayı, ‘10. Yıl Marşı’nı söylediği sırada, kendisine eşlik eden altı dansçı, bayraklarla
izleyenleri coşturdu.

Kırmızılı Burcu

Burcu Güneş, Tekirdağ’ın Saray ilçesinde verdiği konserinde Amor Garibovic imzalı kırmızı elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıktı.

‘Memleketim’le başladı

Candan Erçetin, Kuşadası İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’ndaki konserini, ‘Memleketim’ şarkısıyla başlayıp, ‘İzmir Marşı’yla bitirdi.

20 bin kişilik koro

Erol Evgin’in, Kartal Meydanı’nda yaklaşık 20 bin kişiye seslendiği konserinde, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı’ndan görüntüler barkovizyonda gösterildi.

‘Hepimizin ortak değeri’

Funda Arar, Eskişehir’deki konserinde, Türk bayrağı ve Atatürk portesini görünce, “Onları çok seviyorum. Bayrağımız
ve önderimiz, hepimizin ortak değeridir” dedi.

Ara vermedi

Şebnem Ferah, İzmir Narlıdere Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’nda, iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirerek, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Aydın’da Athena rüzgarı

Athena, Aydın’da yaklaşık 30 bin kişiye seslendi. Grubun solisti Gökhan Özoğuz, ‘Çanakkale İçinde’ türküsünü söylediği sırada Türk bayrağını boynuna bağladı.

Devran Çağlar son yolculuğuna uğurlandıDevran Çağlar olarak bilinen şarkıcı Mustafa Dağlar'ın cenazesi, Muğla'nın Marmaris ilçesinde toprağa verildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber