BEĞENMEYEN BAKMASIN

Cadde yazarı, uzman diyetisyen Dilara Koçak, haftalık ‘cumartesi röportajları’na başladı. İlk konuğu, iş dünyasının en güçlü kadınlarından Leyla Alaton. Alaton'un kendine güveninin arkasında anneannesinin mottosu var: "Beğenmeyen bakmasın!"

- Hiçbir yemeğe özel takıntım yok. Gittiğim ülkeye göre tercihlerim oluyor. Mesela Fransa'da tercihim steak tartare. Yöresel yemekleri severim, Hindistan'da Fransız yemeği aramam.
- TARTIYLA hiç işim olmaz. Zira tek yalan söylemeyen eski pantolonlardır.
- ANNEMİN ve babamın İsveç geçmişinden dolayı zaten somon çocukluğumdan beri hayatımızın içinde. Son ev davetimde 50'ye yakın somon yemeğini misafirlerimle paylaşma zevkine vardım.
- İTİRAF edeyim, bazen kendimi eskisinden daha hoş ve alımlı buluyorum.
- İLERİYE bakan ve geçmişle alışverişi olmayan biriyim. Her geçen gün kendimi daha da önyargısız hale getirmek için çaba sarf etmek ve olan bitenlere gittikçe daha az şaşırır olmak insa- nı olgunlaştırıyor ve özgürleştiriyor.


DİLARA KOÇAK'IN YAZISINI OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber