Bella Hadid'den 'estetik' iddiasına cevap

ABD'li model Bella Hadid, burun estetiği ve yüzünün çeşitli yerlerine dolgu yaptırdığına dair çıkan haberleri yalanladı, “Dudaklarıma dolgu yaptırmaktan çok korkuyorum” dedi.

Bella Hadid'den 'estetik' iddiasına cevap

Bella Hadid, ergenlik yıllarında şu anki kadar iyi bir dış görünüşe sahip olmadığını ve sıkça okul arkadaşlarının zorbalığına uğradığını itiraf etti.

Instyle dergisine konuşan genç model, “Özgüvenimi yitirdim, depresyon tedavisi gördüm” dedi. Burun estetiği ve yüzünün çeşitli yerlerine dolgu yaptırdığına dair iddiaları yalanlayan Bella, “İnsanlar birçok estetik operasyon geçirdiğimi düşünüyor ama bunun doğru olmadığını anlamak için yüzümü tarayabiliriz. Dudaklarıma dolgu yaptırmaktan çok korkuyorum, yüzümün dağılmasını istemiyorum. Burnumun ve çenemin daha iyi görünmesi için kontür uygulaması yapıyorum” dedi.

"ABLAMI KISKANIYORUM"

Bella, kendisi gibi model olan ablası Gigi Hadid’i güzelliği dolayısıyla kıskandığını söyledi: Ergenlik yıllarındayken ince bir belim ve geniş kalçalarım vardı, tombuldum. Gigi’nin karın kaslarını ve atletik vücudunu gördükçe kalçalarım yüzünden utanıyordum.

Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber