Beş yıl sonra ekrana döndü

Seray Sever ve Emel Müftüoğlu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Beş yıl sonra ekrana döndü

Bir estetik kliniğinden çıktıklarını belirten ikili, yüz masajı yaptıklarını söyledi. Uzun süredir ekrandan uzak kalan Seray Sever, ‘Gel Yazın Konuşalım’ programıyla ekranlara döndüğünü ifade etti.

TV8'de geçtiğimiz perşembe günü başlayan program için İstanbul-Bodrum arasında mekik dokuyacağını açıklayan Sever, “Beş yıldır Bodrum’daydım. Arada bir dizi çekimleri için gelip gidiyordum. Hafta sonları kocamın yanına gidiyorum. Şimdi de gel git yapacağım. Haftada 2 bin TL uçak parası bittim yani” dedi.

Kuşlar oturma odasının avizesine yuva yaptıBursa’da kuşlar bir evin oturma odasında avizeye yuva yaptı.Merkez Osmangazi ilçesinde oturan Mengin ailesinin oturma odalarında bulunan, avizenin içine kuşlar yuva yaptı. Yaklaşık bir ay önce oturma odasının penceresinden içeri giren kuşlar, 3 gün içerisinde avizenin içine yuva yapmayı başardı. Dışarıda bulduğu küçük dal parçalarını avizenin içine taşıyarak yuvasını yapan kuşlar, yuvayı yaptıktan sonra yumurtlayıp kuluçkaya yattı. Bir ay zarfında dünyaya 2 yavru kuş geldi. Kuşlar hala avizenin içerisinde yaşıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber