Bülent Ersoy: Beni taciz eden kişinin kafayı yemesi lazım

Bülent Ersoy, Berkay-Arda Turan kavgası ve özel hayatıyla ilgili 'Söylemezsem Olmaz' programına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bülent Ersoy: Beni taciz eden kişinin kafayı yemesi lazım

Bülent Ersoy, Arda Turan ve Berkay arasında yaşanan olaylar hakkında, "Ben hiç bir şey bilmiyorum ama hadiseler Arda'nın agresifleştiğini gösteriyor. Bu konu hakkında yorum yapma ya da eleştirme anlamında değil. Zaten yorum yapılmaya gerek olmayan hareketler bunlar. Arda Turan çok efendi ve çok kaliteli bir çocuktur. Çocuğun üzerine çok gidiliyor. Şöhret çok ağır bir yük, omuzlarda kambur yaratır onu taşımak zordur. Arda Turan da bu kadar yükü taşıyamayabilir. Bunlar da genç çocuklar, olur olmaz bir şeyler söylenince yorumlar yapılınca bir şekilde kendilerini kaybediyorlar. Sinir sistemleri laçka oluyor olay bu şekilde zuhur ediyor" açıklamasında bulundu.

Program yorumcularının, Özlem Ada Şahin'in yerinde olsaydınız, size bir erkek taciz etseydi o anda eşinize söyler miydiniz, yoksa saklamayı mı tercih ederdiniz? sorusuna Bülent Ersoy, "Benim durum değerlendirmesi yapabilmem için orada bulunmam gerekir. Ama ben hadisenin içerisinde olmayarak gazetelerden okuduğum bilgilerle iki erkeği karşılıklı getirmemeyi yeğlerdim. Sonra evinize gidince olayı anlatırım" şeklinde cevap verdi.

"Bülent Ersoy hiç taciz uğradı mı?" sorusuna ise Diva, "Yok canım hangi kuvvet beni tacize gelir, kendi taciz olur gider. Beni taciz eden kişinin kafayı yemesi lazım. Ben de hiç kimseyi taciz etmedim. Zamanında beraber olduğum insanlar dahi hep mesafeli olmuşumdur. Bir gün evliyim yatıyoruz, kocam yan tarafta yatıyor. Ben ayrı yataklarda yatıyorum, hiçbir zaman birisi bana değsin istemem. El teması vıcık vıcık işleri sevmem. Kocam 'Elini getir' dedi. Ona "Aaa çek elini uyuyorum görmüyor musun" dedim. O da bana "Ya Bülent onu yapma bunu yapma, ben ne yapacağım Allah aşkına dedi" cevabını verdi.

ATV ile gezi ölümle bittiSuşehri ilçesine bağlı Kavşut köyünde meydana gelen ATV kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır yaralı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber