'Burayı ne Bodrum'a ne de Çeşme'ye değişirim'

Bayram konserleri için gelen teklifleri geri çevirerek, ailesiyle birlikte memleketi Mardin'e giden şarkıcı Berdan Mardini, tatilin tadını köyünde çıkartıyor.

'Burayı ne Bodrum'a ne de Çeşme'ye değişirim'

Geleneklerine önem verdiğini her fırsatta dile getiren Berdan Mardini, köy evinin damında uyumasından, yer sofrasında ailece yediği yemeğe kadar neredeyse her anını sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Ünlü şarkıcı, ''Ben burayı ne Bodrum'a ne de Çeşme'ye değişirim. Bu bayram da gelen teklifleri kibar bir şekilde geri çevirip büyüklerimizin yanına, doğduğumuz topraklara gelmek istedim. Buranın verdiği huzuru hiçbir yapacağım tatil vermiyor" dedi.

Berdan Mardini, fabrikasında da incelemelerde bulunmayı ihmal etmezken, eşiyle birlikte kurduğu fabrikanın önünde objektiflere poz verdi.

Burayı ne Bodruma ne de Çeşmeye değişirim

17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber