Çocuklar için alışveriş yaptılar

Gençlerin güçlendirilmesi için çalışmalarını sürdüren Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın düzenlediği TOG Bazaar, büyük ilgi gördü

Çocuklar için alışveriş yaptılar

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından Yapı Kredi Crystal Kart ana sponsorluğunda düzenlenen TOG Bazaar, 10’uncu yılında kapılarını ‘Çocuk Hakları’na dikkat çekmek için açtı. Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen organizasyona iş ve cemiyet dünyasından tanınmış isimler, büyük ilgi gösterdi. Ünlü isimlerin stantlarının da olduğu etkinlikte, 165 firma yer aldı. 2000’in üzerinde ziyaretçinin katıldığı günde toplamda 664 bin 305 TL elde edildi.

Çocukların onurlu, saygın ve adil bir yaşam sürmeleri için çalışmalar yürüten Toplum Gönüllüsü Gençler, TOG Bazaar 2016’dan elde edilen gelirin bir bölümüyle projelendirilecek olan ‘Çocuklarla Hak Temelli Çalışma Eğitimi’ne katılacaklarını açıkladı. Bu eğitimlerle çocuk hakları konusunda daha da güçlenecek olan gençler; toplumsal barış yolunda çocuklarla birlikte çalışacaklar.

Çocuklar için alışveriş yaptılar

Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber