Dilara Koçak'ın kitap heyecanı

Cadde’nin köşe yazarlarından diyetisyen Dilara Koçak, ‘Afiyetle Diyet Tarifleri’ isimli yeni kitabını tanıttı

Dilara Koçak'ın kitap heyecanı

Kitapları, sağlıklı yaşam önerileri, TV programlarıyla sektörünün başarılı ismi diyetisyen Dilara Koçak, ‘Afiyetle Diyet Tarfileri’ isimli yeni kitabının tanıtımını Vault Karaköy’de gerçekleştirdi. Koçak, tanıtıma katılan davetlilere, yeni kitabındaki pratik, lezzetli ve sağlıklı tariflerin püf noktalarını anlattı.

The House Residence Bomonti’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyona Metin Hara, Hülya Eltemur, Ahmet Güneştekin, Nilgün Gülen gibi isimler katıldı.

Örnek hikayeler

Kitaba destek veren Şebnem Çapa, Arzu Atabarut, Sanem Kardıçalı Tezman, İlkyaz Kocatepe, Rıfat Saban, Nuri Has gibi ünlü isimlerin yer aldığı, ‘Afiyetle Diyet Tarifleri’nde glutensiz, laktozsuz ve şekersiz tarifler yer alıyor.

Afiyetle diyetin mümkün olduğunu anlatan kitapta öğrenci, sporcu, ev hanımı, tasarımcı, işadamı ve seyahatsever gibi farklı örnek hikayeler de paylaşılıyor.

‘Kitabı sadece ben yazmadım’
Yeni kitabında tanınmış isimlerin başarı hikayelerini ele aldığını belirten Dilara Koçak ‘Afiyetle Diyet Tarifleri’ hakkında, “Bu kitabı sadece ben yazmadım, zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleriyle şekillendi. Her birinin ayrı bir başarı öyküsü var. Diğer bir ortak noktaları da, bu başarıyı paylaşmayı sevmeleri. Benimle birlikte bu kitapta oldukları için şanslıyım ve çok teşekkür ederim. ‘Afiyetle Diyet Tariflerim’ sizi de mutlu ederse, bu kitap amacına ulaşmış olacak…” dedi.

15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber