Doğa dostu koleksiyon

H&M, sürdürülebilirlik ve inovasyonu birleştiren doğa dostu koleksiyonu ‘Conscious Exclusive’i, özel bir davetle tanıttı.

Doğa dostu koleksiyon

H&M markası, sürdürülebilir moda geleceğine inanarak, inovasyonu tasarımla buluşturduğu ve sınırlı sayıda üretilen ‘Conscious Exclusive’ koleksiyonu için özel bir etkinlik düzenledi. Dünya lansmanı Los Angeles’ta gerçekleşen tasarımlar, Pera’da bulunan Galerist’te cemiyet ve moda dünyasının seçkin isimlerine tanıtıldı. Doğa dostu tasarımları inceleyen konuklar, zevklerine uygun seçim yaptı. Markanın kreatif danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Tasarımlarımızda doğanın güzelliğini keşfettik ve bunu baskılar, ferah silüetler, vurucu renk paleti ve özenli ayrıntılarla yansıttık” dedi.

H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Aslı Bayraktaroğlu, Aslı Duruman, Meltem Kazaz, Tanem Dirvana, Gamze Saraçoğlu, Ahu Yağtu, Pınar Tezcan Özçapkın, Begüm Kütük, Dilara Koçak ve İdil Unan katıldı.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber